• Sākums /
  • Jaunumi /
30. jūnijs, 2021

Finanšu vadības un norēķinu platforma “Bill.me” uzsāk sadarbību ar LMT

billme

Latvijā dzimušais finanšu tehnoloģiju uzņēmumsBill.me” nule ir vienojies par sadarbību ar mobilo sakaru operatoru SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT), tā sperot soli pretī mērķim kļūt par Latvijā ielāko uzņēmēju un iedzīvotāju rēķinu pārvaldības platformu tiešsaistē, informēja “Bill.me” Latvijas filiāles vadītājs Jevgeņijs Loginovs.

Latvijā platformu jau pašlaik aktīvi izmanto 50 tūkstoši lietotāju. Uzņēmums plāno šo skaitu palielināt četras līdz sešas reizes līdz gada beigām sasniedzot 200 – 300 tūkstošus lietotāju.

“Bill.me” ir Latvijā izstrādāts, uz mākoņtehnoloģijās balstīts finanšu vadības rīks, ko lielie uzņēmumi var izmantot kā papildu rēķinu piegādes un norēķinu kanālu, bet maziem un vidējiem biznesiem tas var pilnībā automatizēt rēķinu piegādes, skaitītāju rādītāju apkopošanas, norēķinu un klientu saziņas funkcijas. Tikmēr iedzīvotājiem jeb lietotājiem tā būs vietne, kur pārvaldīt savus rēķinus vienkopus.

billme screen
billme screen

“LMT svarīga ir ne tikai pakalpojumu kvalitāte, bet arī ērti un droši norēķini par tiem. Tāpēc esam gandarīti pievienot savam partneru lokam uzņēmumu “Bill.me”, kas piedāvā klientiem inovatīvu, uz tehnoloģijām balstītu rēķinu saņemšanas, apmaksas un pārvaldības veidu. Šāda sadarbība sniegs iespēju mūsu klientiem veikt vēl vienu soli digitālās transformācijas un apkārtējās vides saglabāšanas virzienā,” teica LMT viceprezidents finanšu jautājumos Alfs Janevics.

Kā skaidro Loginovs, tad sākot jau no 21. jūnija, pašreizējiem “Bill.me” lietotājiem, kuri vienlaikus ir arī LMT klienti, platformā līdztekus citiem rēķiniem varēs apmaksāt arī mobilo sakaru operatora rēķinus.

“Mēs esam gandarīti, ka tāda mēroga uzņēmums kā LMT pievērsa uzmanību mūsu idejai, pieejai un risinājumam, kā arī – novērtēja “Bill.me” radīto produktu. Tas mūs iedvesmo turpināt aktīvu virzību uz priekšu,” teica Loginovs.

Finanšu tehnoloģiju uzņēmuma vadītājs skaidroja, ka pašlaik “Bill.me” lietotāju bāzi veido uzņēmuma jau esošo partneru – lielākoties dažādu novadu un pilsētu namu apsaimniekšanas un komunālo pakalpojumu sniedzēju – klienti, taču jau šoruden platformā varēs reģistrēties ikviens Latvijas iedzīvotājs un sākt pārvaldīt savus rēķinus ērtāk.

Es esmu pārliecināts, ka izaugsmes potenciāls Latvijā ir. Jūnija sākumā “Bill.me” veiktajā aptaujā sadarbībā ar “Snapshots” atklājās, ka 58% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 25 līdz 55 gadiem būtu ieinteresēti izmantot vietni, kurā vienuviet var saņemt, sekot līdzi un veikt visu rēķinu apmaksu, kā arī pārskatīt rēķinu arhīvu,” piebilda Loginovs.

“Bill.me” dibināts 2017. gadā. Pašlaik “Bill.me” ir piecas filiāles piecās dažādās valstīs, galvenais birojs un uzņēmums atrodas Londonā. Grupā kopā strādā 45 darbinieki. Lielākā komanda – 30 cilvēku – ir Latvijas filiālē, jo Latvijā iekļauj arī produkta attīstības komandu, proti, visu tehnisko izstrādi, programmēšanu, dizainu u.tml. Latvijas filiāle pērn valsts kopbudžetā iemaksājusi 456 tūkstošus eiro.

Interneta aptauja veikta sadarbībā ar “Snapshots” no 2021. gada 28. maija līdz 2021. gada 3. jūnijam, aptaujājot 510 Latvijas iedzīvotājus vecumā no 25 līdz 55 gadiem. Iegūtie dati ir reprezentatīvi izvēlētajai mērķa auditorijai.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda