Sākums Jaunumi Gads tirgū: sludinājumu portāls mm.lv iekaro popularitāti

Gads tirgū: sludinājumu portāls mm.lv iekaro popularitāti

2 minūtes lasīšanai
mm lv

Latvijas iedzīvotāji aktīvi lieto sludinājumu portālu mm.lv, kurš tika izveidots 2017. gada decembrī, un, kurā joprojām iespējams sludinājumu ielikt absolūti bezmaksas. Par to radiostacijai “Baltkom” pastāstījis portāla veidotājs Igors Bluzmanis.

Viņš pastāstījis, ka šajā darbības laikā portāla vadība saņēma pozitīvas atsauksmes. Tā lietotāji pauž cerību, ka mm.lv kļūs par līderi sludinājumu tirgū Latvijā.

Pēc raksta iznākšanas 2017. gadā par jauna portāla darbības uzsākšanu, mēs saņemam daudz vēstuļu ar novēlējumiem gūt panākumus sludinājumu tirgū Latvijā. Mums bija ļoti patīkami saņemt tādu pozitīvismu no cilvēkiem,” – pastāstījis Igors Bluzmanis.

Tapāt portāla mm.lv vadītājs atzīmējis, ka bieži lietas, ko tirgo internetā ar sludinājuma palīdzību, nav pārāk vērtīgas. Tagad cilvēkiem ir iespēja pārdot tās, nemaksājot lieku naudu par reklāmu.

Gribējām cilvēkiem dot iespēju notirgot savas vairs nevajadzīgas lietas, nemaksājot par sludinājumu, jo bieži tās nav pārāk vērtīgas. Un daudz patīkamāk pārdot vai atdot tās citiem, nevis mest ārā, – teica Bluzmanis.

urklāt, pēc viņa teiktā, cilvēkiem, kuri liek sludinājumus portālā mm.lv, sanāk panākt vēlamo – piemēram, atrast darbu, notirgot vai nopirkt nekustamo īpašumu, vai nopirkt auto.

Ņemot vērā ikmēneša pārdoto un dzēsto sludinājumu skaitu, varam secināt, ka darījumi notiek,” – teica Bluzmanis.

Runājot par nākotnes plāniem, portāla mm.lv vadītājs atzīmējis, ka portāls plāno panākt līderu pozīcijas Google reitingā, kas ļaus palielināt apmeklētāju skaitu un veicinās portāla izaugsmi. Speciālistu komanda ikdienu strādā, lai portāls būtu ērti un viegli lietojams.

Mēs cenšamies līdzināties mūsdienīgiem trendiem, kā arī regulāri strādājam pie tā, lai būtu ērti lietot portālu, piemēram, pievienojam dažādus mehānismus, kuri uzlabo portāla darbību,” – tā Bluzmanis.

Starp citu, likt sludinājumu portāla mm.lv var arī ar mobila telefona palīdzību.

Lietot mobilo portāla versiju ir tapāt ērti, kā lietojot portālu no datora.

Portāla mm.lv vadība ir atvērta kontaktam ar saviem klientiem un ar lielāko prieku uzklausīs visus ieteikumus par portāla uzlabojumiem, kā arī paskaidros to, kas nav saprotams, lietojot portālu.

Portāls mm.lv pieder SIA “MEK”, kura īpašnieks ir Igors Bluzmanis. SIA “MEK” ir dibināts 2006. gadā un nodarbojas ar sakaru ierīču remontu – piemēram, firmai pieder mobilo telefonu remonta darbnīca – MobileMonsters, tāpēc arī rodas portāla nosaukums mm.lv

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi

2 komentārs

 1. Avatar for Kate

  Kate

  24. maijs, 2021 at 22:26

  mm.lv ir lieliska vietne. Par lielu pārsteigumu, ir norādīts administrācijas kontakttālrunis, uz kuru atbild un profesionāli atrisina klienta jautājumu. Kāpēc es saku “par lielu pārsteigumu”? Jo sen zināmais un bēdīgu slavu ieguvušais ss.com nekad nereaģē, neatbild uz jautājumiem, nobloķē izveidoto kontu, izdzēš visus ievietotos sludinājumus un ieskaitīto naudu, kas ir prāva summa (trīs ciparu skaitlis), neatgriež pat pēc neskaitāmiem lūgumiem. Respektīvi – Tu samaksā par sludinājumiem, kas neatbilst viņu mistiskām prasībām un noteikumiem. ss.com sludinajumi “nepatīk” un tiek izdzēsti. Nauda, kas ieskaitīta, atgriezta netiek. Konkurenti liek sludinājumus, identiskus, par kuriem tikko esam “sodīti” no ss.com administrācijas. Ak, atļaušos piebilst: ziņot, ka es šādi rīkojas, nolēmām sevi nodrošināt un saskaņot ar minēto portālu sludinājumu tekstus. Mums atbildēja, ka viss kārtībā, teksti der 🙂👍 Tā vien šķiet, ka jāpiedāvā kukulis, tikai kam, ja neviens uz epastiem vairāk neatbild? 🤣

 2. Avatar photo

  Jānis Alksnis

  25. maijs, 2021 at 12:52

  Paldies, šis ir ļoti interesants viedoklis. Esmu dzirdējis līdzigu jau iepriekš. Tomēr, Jūs esat pirmā man zināmā, kam ir drosme šo viedokli paust publsiki. Ja neskaita https://www.sudzibas.lv/search?q=SS.COM

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…