25. februāris, 2017

Gads tirgū: sludinājumu portāls mm.lv iekaro popularitāti

mm lv

Latvijas iedzīvotāji aktīvi lieto sludinājumu portālu mm.lv, kurš tika izveidots 2017. gada decembrī, un, kurā joprojām iespējams sludinājumu ielikt absolūti bezmaksas. Par to radiostacijai “Baltkom” pastāstījis portāla veidotājs Igors Bluzmanis.

Viņš pastāstījis, ka šajā darbības laikā portāla vadība saņēma pozitīvas atsauksmes. Tā lietotāji pauž cerību, ka mm.lv kļūs par līderi sludinājumu tirgū Latvijā.

Pēc raksta iznākšanas 2017. gadā par jauna portāla darbības uzsākšanu, mēs saņemam daudz vēstuļu ar novēlējumiem gūt panākumus sludinājumu tirgū Latvijā. Mums bija ļoti patīkami saņemt tādu pozitīvismu no cilvēkiem,” – pastāstījis Igors Bluzmanis.

Tapāt portāla mm.lv vadītājs atzīmējis, ka bieži lietas, ko tirgo internetā ar sludinājuma palīdzību, nav pārāk vērtīgas. Tagad cilvēkiem ir iespēja pārdot tās, nemaksājot lieku naudu par reklāmu.

Gribējām cilvēkiem dot iespēju notirgot savas vairs nevajadzīgas lietas, nemaksājot par sludinājumu, jo bieži tās nav pārāk vērtīgas. Un daudz patīkamāk pārdot vai atdot tās citiem, nevis mest ārā, – teica Bluzmanis.

urklāt, pēc viņa teiktā, cilvēkiem, kuri liek sludinājumus portālā mm.lv, sanāk panākt vēlamo – piemēram, atrast darbu, notirgot vai nopirkt nekustamo īpašumu, vai nopirkt auto.

Ņemot vērā ikmēneša pārdoto un dzēsto sludinājumu skaitu, varam secināt, ka darījumi notiek,” – teica Bluzmanis.

Runājot par nākotnes plāniem, portāla mm.lv vadītājs atzīmējis, ka portāls plāno panākt līderu pozīcijas reitingā, kas ļaus palielināt apmeklētāju skaitu un veicinās portāla izaugsmi. Speciālistu komanda ikdienu strādā, lai portāls būtu ērti un viegli lietojams.

Mēs cenšamies līdzināties mūsdienīgiem trendiem, kā arī regulāri strādājam pie tā, lai būtu ērti lietot portālu, piemēram, pievienojam dažādus mehānismus, kuri uzlabo portāla darbību,” – tā Bluzmanis.

Starp citu, likt sludinājumu portāla mm.lv var arī ar mobila telefona palīdzību.

Lietot mobilo portāla versiju ir tapāt ērti, kā lietojot portālu no datora.

Portāla mm.lv vadība ir atvērta kontaktam ar saviem klientiem un ar lielāko prieku uzklausīs visus ieteikumus par portāla uzlabojumiem, kā arī paskaidros to, kas nav saprotams, lietojot portālu.

Portāls mm.lv pieder SIA “MEK”, kura īpašnieks ir Igors Bluzmanis. SIA “MEK” ir dibināts 2006. gadā un nodarbojas ar sakaru ierīču remontu – piemēram, firmai pieder mobilo telefonu remonta darbnīca – MobileMonsters, tāpēc arī rodas portāla nosaukums mm.lv

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Kate
Kate - 24. maijs, 2021 Atbildēt

mm.lv ir lieliska vietne. Par lielu pārsteigumu, ir norādīts administrācijas kontakttālrunis, uz kuru atbild un profesionāli atrisina klienta jautājumu. Kāpēc es saku “par lielu pārsteigumu”? Jo sen zināmais un bēdīgu slavu ieguvušais ss.com nekad nereaģē, neatbild uz jautājumiem, nobloķē izveidoto kontu, izdzēš visus ievietotos sludinājumus un ieskaitīto naudu, kas ir prāva summa (trīs ciparu skaitlis), neatgriež pat pēc neskaitāmiem lūgumiem. Respektīvi – Tu samaksā par sludinājumiem, kas neatbilst viņu mistiskām prasībām un noteikumiem. ss.com sludinajumi “nepatīk” un tiek izdzēsti. Nauda, kas ieskaitīta, atgriezta netiek. Konkurenti liek sludinājumus, identiskus, par kuriem tikko esam “sodīti” no ss.com administrācijas. Ak, atļaušos piebilst: ziņot, ka es šādi rīkojas, nolēmām sevi nodrošināt un saskaņot ar minēto portālu sludinājumu tekstus. Mums atbildēja, ka viss kārtībā, teksti der 🙂👍 Tā vien šķiet, ka jāpiedāvā kukulis, tikai kam, ja neviens uz epastiem vairāk neatbild? 🤣

Avatar for Jānis Alksnis
Jānis Alksnis - 25. maijs, 2021 Atbildēt

Paldies, šis ir ļoti interesants viedoklis. Esmu dzirdējis līdzigu jau iepriekš. Tomēr, Jūs esat pirmā man zināmā, kam ir drosme šo viedokli paust publsiki. Ja neskaita https://www.sudzibas.lv/search?q=SS.COM

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda