7. augusts, 2020

Huawei uzsāk klēpjdatoru tirdzniecību Latvijā

huawei matebook x pro

Ceturtdien, 6. augustā. tehnoloģiju ” izziņoja, ka oficiāli uzsāk klēpjdatoru tirdzniecību Latvijā. Pirmais , kas būs pieejams pircējiem, būs jaudīgs un stilīgs “Matebook X Pro”.

Datoram ir 13,9 collu skārienjutīgs ar 3000×2000 pikseļu izšķirtspēju. To darbina ‘Intel i7' procesors, un tas pieejams ar 8 vai 16 GB operatīvo atmiņu un 512GB vai 1TB SSD disku. Dators ir īpaši un sver vien 1,33 kilogramus. 56 Wh sola darbību līdz par 13 stundām. Protams, dators nodrošina arī ērtu sadarbību un failu pārsūtīšanu ar “Huawei” viedtālruņiem.

“MateBook X Pro” klēpjdatora rekomendējamā mazumtirdzniecības cena būs 1999 eiro. Pieejami būs arī lētāki “MateBook D” sērijas klēpjdatori un “MateBook 13” ar cenām, kas sākas no 550 eiro. Lētākie datori pieejami ar AMD procesoriem.

Klēpjdatori papildina “Huawei” produktu klāstu Latvijā. Tajā pieejami arī planšetdatori, viedpulksteņi un, protams, , kā arī dažādas sakaru iekārtas.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.