10. augusts, 2020

Sega MegaDrive2 mega spēļu kasete

The Ultimate 830 in 1 EDMD Remix Game Cartridge for USA Japanese European SEGA GENESIS MegaDrive

Sākot organizatoriskos darbus ar jauno Latvijas IT portā, iepazinos ar daudziem interesantiem cilvēkiem, kuri man pavēra skatu punktu daudz plašāk un citādākā virzienā, kā iepriekš. Sāku interesēties par citām tehnoloģiskām lietām – tai skaitā konsolēm. Par konsolēm tad tiek veltīta atsevišķa kategorija šajā blogā. Bet nu vērsim pie ragiem.

Iegādājos Sega MegaDrive2. Jaunie kolēģi palīdzēja sagādāt trūkstošās rezerves daļas. Konsole nokomplektēta. Te sākās nākamā problēma. Latvijā ir palikušas maz. Cenas ne visai patīkamas. Iegādājos dažas. Ne bez piedzīvojumiem, bet tās nonāca pie manis.

sega kasetes

Apvaicājos Latvijas geimeriem, vai nav vēl kādas. Un te nāca interesanta ziņa. Ir ķīnā uzbūvēta kasete ar mega ietilpību, kam jāstrādā uz šīm vecajām konsolēm.

The-Ultimate-830-in-1-EDMD-Remix-Game-Cartridge-for-USA-Japanese-European-SEGA-GENESIS-MegaDrive

Te gan uzreiz ražotājs/pārdevējs piezīmē, ka darbosies tikai uz oriģinālajām megadrive, vai augstas kvalitātes kloniem. Ir pat video kā atpazīt viltotās konsoles – jo arī dendiji nāca šādos korpusos.

Un te nu sākas gaidīšanas svētki. Atsauksmes ļoti labas. Un šādi izskatās sagaidāmais priekšmets.

Vēlies sev tādu pasūtīt pats? Dari to šeit

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.