19. marts, 2018

Alternatīva mūsdienīgajām spēļu konsolēm – jeb ģimenes atkal apvienošanās

QE5nGf

Mūsdienu bērni ir ieslīguši komunikācijās. Ik pa laikam redzam rakstus, ka divgadīgiem bērniem ir atkarība no datora/spēļu konsoles. Kā,  mums, vecākiem aizsniegt savus bērnus? Ļausimies komunikācijām kopā ar viņiem. Tikai pēc saviem noteikumiem. Un prieki ir garantēti. Visiem. Kā? spēļu konsole ir pareizā atbilde. Vismaz maniem bērniem tā šķiet interesanta. Vairāk smieklu un prieka, nekā ar mūsdienīgajām iekārtām.  Kā tas viss sākās? Aukstā ziemas vakarā ieraudzīgu internetā NES mūsdienīgu repliku. Neesmu iedziļinājies autortiesību jautājumos, bet iekārta šķita interesanta. Gandrīz mēnesi ilga gaidīšana un kārota testa iekārta ir klāt..

Tik daudz mārketinga materiālu un reklāmas. Kā tad viss izskatās realitātē? Daudz jau melots nav. Saņemam konsoli, divas pultis, video vadu un barošanas bloku. Barošanas bloks gan nav Latvijas elektrības tīkla piemērots, bet tā nav liela bēda. Der jebkurš telefona lēdētājs ar mikro usb spraudni. Video izeja gan šim modeli nav nemaz moderna. Tikai RCA spraudņi. Tas var radīt problēmas ar pavisam moderniem TV. Ar vienu acu kaktiņu esmu pamanījis modernāku versiju, kam ir hdmi. Tomēr arī ši ir gana interesanta un ir pieejamas dažādas pārejas. Tagad nedaudz vairāk par pašu konsoli. Uzreiz nomierināšu  – dzeltenās kasetes neredzēsim. Visas ir ieceptas čipā uz plates. Reklamētais skaits ir 620. Realitātē skaists ir ap 300. Pēc tam spēles sāk atkārtoties. Pat šī nianse atgādina 90tos gadus, kad bija dzeltenā kasete ar ļoti daudz spēlēm. Kontrolieli ir identiski pierastajiem, no bērnības. Nekādas īpašās ergonomikas, vai bez vadu kā mūsdienīgajās konsolēs.

ir ļoti daudz. Tomēr slavenākās spēles es pagaidām neesmu atradis. Labā ziņa – katru dienu atrodam aizvien jaunas spēles zem dīvainiem nosaukumiem. Pirmais vakars, protams, pagāja MARIO, Contra, Tank iespaidos. Tomēr katru dienu tiek atklātas aizvien jaunas, sen aizmirstas spēles. Pagaidām tikai viena spēle ir bijusi nekvalitatīva – ICE Climber. Mans vērtējums – šai iekārtai jābūt katrā mājā, kur aug topošie datorspēļu cienītāji. Jautājuma cena ir pat ļoti pieņemama – 20eiro. Ja esi izlēmis par labu šīs konsoles iegādi, nepaskopošos ar linku. Iekārta iegādājam šeit

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Verners
Verners - 19. marts, 2018 Atbildēt

Es arī tādu gribu 🙂

Avatar for Janis
Jānis Alksnis - 19. marts, 2018 Atbildēt

Ja nav vēlmes gaidīt mēnesi, var mēģināt pasūtīt Latvijā, bet cenas un piedāvājumi ir pavisam citi
http://www.vigi.lv/lv/katalogs/shop/spelu-konsoles/retro-spelu-konsoles/

Avatar for Artis
Artis - 19. marts, 2018 Atbildēt

Nav pievienojies links

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda