Sākums Tehnoloģijas Viens no labākajiem mājas datoru drošības komplektiem

Viens no labākajiem mājas datoru drošības komplektiem

2 minūtes lasīšanai
sophos dash5

 

Pēdējo desmit gadu laikā esmu izmēģinājis daudzus drošības un antivīrusu variantus. Vienu laiku biju uzticīgs McAfee. Tad kādu laiku uzcītīgi cīnījos ar Nod32. Izmēģināju vēl daudzus un dažādus risinājumus, kurus gan neuzskaitīšu. Tam vienkārši nav tik lielas nozīmes šobrīd. Visos risinājumos esmu atradis ko labu.Ko interesantu. Vienā no savām pēdējām darba vietām iepazinos ar  vārdu, kas man sākumā neizteica gandrīz neko – SOPHOS. Pētot internetā nonācu līdz informācijai, ka drīzumā gaidāms arī SOPHOS  mājas vajadzībām. Kaut arī mājas variants, tas būšot gana funkcionāls un interesants arī tādam cilvēkam kā  es. Gandrīz gadu man bija gods būt par šī interesantā drošības produkta beta testeri. Šī gada laikā vārds SOPHOS mūsu mājas ir kļuvis par lamuvārdu. Bērni ar naidu izrunā šo vārdu. Toties es naktīs guļu mierīgi. Zinu, ka manos mājas dators beidzot ir tīrība un kārtība. Tāda kārtība, ko nosaku es. Pie noteikuma, ka kārtību varu pamainīt jebkurā vietā pasaules malā. Pie noteikuma, ka ir pieejams internets. Kapēc tā? Jo šim risinājumam ir interneta pārlūkā lietojama konsole. Konsolei varam pievienot desmit datorus. Visus brīdinājumus saņemam epastā. Momentāli.

Sophos Home ir pilvērtīgs mājas drošības risinājums. Ne tikai antivirus, bet arī interneta drošība kā tāda. Mēs varam katram datora veidot individuālus interneta piekļuves noteikumus. Katram savus drošības uzstādījumus. Varam momentā ieraudzīt draudus savos datoros. Esam lietas kursā par visu.

Šeit mēs redzam standarta antivirusa lauku, kur varam ieslēgt izslēgt standarta pamatfunkcijas.


Mana mīļākā sadaļa ir web filtrācija. Sophos pazīst mājas lapu kategorijas. Te droši vien nāk talkā lielā brāļā – Sophos biznesa risinājumu produkti. Bet ideja pavisam nav slikta. Bērniem aizliedzam vienu sadaļu. Sievai pavisam citu. Saļas ir daudz  un dažādas. Katra gaumei, katrai situācijai.

Šī sadaļa patiks visiem paranoiskajiem cilvēkiem, kas uzskata, ka web kamera ir jāaizlīmē. Nu, drošs paliek nedrošs… 🙂

Visā visumā produkts ir  pat ļoti interesants. Gada laikā sagādājis tas man ir pat ļoti maz raizes. Datori ir drošībā. Sophos neļauj palaist visādas muļķīgas programas, kas sevī satur ne tos derīgākos koda fragmentus. Te gan jāpiemin, ka šis risinājums nav galīgi bezmakas, ja vien neesat bijis beta testeru pulciņā. Cena ir diezgan adekvāta šādam produktam. Dotajā  brīdī tā ir 40eiro gadā. Taču tā noteikti var  mainīties, tapēc labāk to pārbaudīt šeit

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Tehnoloģijas
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…