Sākums Jaunumi iDeal atklās pirmo Apple Premium Partner veikalu Baltijā

iDeal atklās pirmo Apple Premium Partner veikalu Baltijā

3 minūtes lasīšanai
ideal

Nākošnedēļ iDeal Latvija atklās pirmo Apple Premium Partner veikalu Baltijā. Jaunais veikals atradīsies Rīgas vēsturiskajā centrā – Brīvības ielā 31, un tā atklāšana plānota 20. janvārī plkst. 10.00. Atklāšanas dienā klientus gaida dāvanas, īpaši piedāvājumi un lieliskas cenas.

Esot Latvijas tirgū jau gandrīz 15 gadus, kā arī būdams progresīvs uzņēmums, iDeal spēra loģisku soli tālākajā attīstībā, pieņemot lēmumu paplašināt uzņēmuma darbību un atverot pirmo Apple Premium Partner veikalu Baltijā. Pēc atvēršanās, iDeal veikals Latvijā būs viens no tikai 8 šāda koncepta veikaliem pasaulē.

Veikala koncepts nodrošinās patīkamu atmosfēru, mūsdienīgu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu kā privātpersonām, tā arī juridiskiem klientiem. Klientiem tiks piedāvāts unikāls un maksimāli plašs Apple preču, aksesuāru un risinājumu sortiments, kā arī dažādi personalizēti piedāvājumi, balstoties uz klienta vajadzībām. Biznesa klientiem būs iespēja saņemt preču finansēšanas pakalpojumus un apmainīt savas vecās preces pret jaunām – ar atlaidi pirkumam vecās ierīces vērtībā. Preču kvalitātes nodrošināšanai un ilgtspējībai tiks nodrošināti sertificēti Apple ierīču servisa pakalpojumi, kurus piedāvās Apple sertificēti un apmācīti tehniķi, un tiks lietotas tikai oriģinālas Apple rezerves daļas. Savukārt no februāra visiem interesentiem, kuri vēlas gūt jaunas zināšanas, uzlabojot savu pieredzi ar Apple produktiem, būs pieejamas bezmaksas apmācības un meistarklases, piemēram, “Darbs ar macOS iesācējiem”, “Padomi un triki pieredzējušiem Mac lietotājiem” un “Sāc ar iPhone” u.c.

Veikala izveidē iDeal Group investēja vairāk nekā 700 tūkstoši eiro. Tā aprīkojums tika iegādāts no piegādātājiem, kas strādā ar Apple visās zīmola pārstāvētās valstīs, tādējādi moduļu akmens grīda nāk no Itālijas, dizaineru noapaļotie galdi no ASV un citas konceptuālas mēbeles no Vācijas. Savukārt, veikala atvēršana radīja 15 jaunas darba vietas, līdzās pārdevējiem, speciālistiem, grāmatvežiem u.c. mazumtirdzniecības darbiniekiem, integrējot šajā jomā arī iepriekš nebijušas profesijas, tādās kā konsjeržs, kas apkalpos un novirzīs klientus pie atbilstošiem speciālistiem, lai tie uzreiz varētu saņemt visus sev nepieciešamos pakalpojumus, un servisa speciālists, kas palīdzēs klientiem pārnest informāciju no vecām uz jaunām ierīcēm, apmācīs darboties ar jaunām un pareizi atbrīvos vecās.

Atklāšanas dienā pirmie 100 klienti saņems dāvanu kartes 50.00 eiro vērtībā, savukārt visas dienas garumā klientus gaida īpaši piedāvājumi un cenas, spēles un loterijas, DJ, garda kafija un vēl daudz kas cits.

Veikala tirdzniecības platība ir 172,3 m2.Tas būs pieejams apmeklētājiem katru dienu – darba dienās no plkst. 10.00 līdz 20.00, sestdienās no 11.00 līdz 18.00, bet svētdienās no 11.00 līdz 16.00.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…