Sākums Jaunumi Lietotne Mobilly autostāvvietu pakalpojumam ievieš transakcijas maksu

Lietotne Mobilly autostāvvietu pakalpojumam ievieš transakcijas maksu

2 minūtes lasīšanai
mobilly

Izmaksu pieaugums ietekmējis arī mobilo maksājumu lietotni “Mobilly”, tāpēc tā savam autostāvvietu apmaksas pakalpojumam ieviesusi transakcijas maksu, “Delfi Bizness” apstiprināja SIA “Mobilly” līdzīpašnieks Ģirts Slaviņš.

“Šī ir pirmā un vienīgā reize mūsu piecpadsmit gadu darbības vēsturē, kad esam cēluši cenas,” viņš saka.

“Dārgie, draugi – autovadītāji! Kā mēs visi redzam, izmaksu pieaugums ir nepielūdzams un šobrīd ir skāris arī mūs. Lai arī turpmāk mēs varētu nodrošināt tikpat ātru un kvalitātīvu klientu servisu, kā arī nodrošinātu mūsu pakalpojuma tehnisko līmeni, Mobilly lietotnē turpmāk tiks piemērota transakcijas maksa autostāvvietām ielu malās (A, B, C, D, R, V zonās) un lidostā (RIX zonā) – 0,09 EUR apmērā. Ceram uz jūsu sapratni! Tava Mobilly komanda!”

Šādu informāciju klientiem publicējis uzņēmums.

Sarunā ar “Delfi Bizness” Slaviņš norādīja, ka izmaksu pieaugums uzņēmumu ir skāris jau pēdējos trīs gadus. Uz brīdi to nedaudz sabremzēja Covid-19 pandēmija, bet tagad šis process ir atsācies. “Mūsu lielākās izmaksas ir darbaspēks, un liela daļa no tā ir programmatūras izstrādes jomā. Programmēšanas tirgus pēdējos gados kļūst aizvien globālāks, un programmētāju piesaistē mums, salīdzinoši nelielam Latvijas uzņēmumam, ir jākonkurē ne tikai ar vietējiem uzņēmumiem, bet nu jau arī ar globāliem spēlētājiem, kuru ambīcijas talantīgu programmētāju piesaistē attālinātā darba iespējas ir tikai audzējušas,” viņš skaidro.

“Mobilly” ir licencēta finanšu iestāde, un šis maksājums tiks piemērots kā papildu transakcijas maksa visiem darījumiem A, B ,C ,D ,V ,R , RIX zonās, informē uzņēmuma līdzīpašnieks.

Jautāts, vai šis ir vienīgais sadārdzinājums, kas skar “Mobilly” klientus, Slaviņš atbild apstiprinoši: “Jā, šis ir vienīgais, citi nav plānoti. Ir arī tieši pretēji procesi – saistībā ar valsts vienotās biļešu noliktavas ieviešanu šī gada otrajā pusē ceram, ka varēsim piedāvāt starppilsētu autobusu biļetes lētāk nekā kasēs un pie šoferiem.”

Jāatgādina, ka vienotu biļešu noliktavas sistēmas izstrādi Autotransporta direkcija sāka, lai pasažieri varētu ērtāk un ātrāk iegādāties autobusu un vilcienu biļetes. Izveidojot vienotu biļešu noliktavu, varēs nodrošināt pieeju datiem visiem ieinteresētajiem biļešu tirgotājiem, tādējādi nodrošinot brīvu konkurenci.

Saskaņā ar “Lursoft” datiem SIA “Mobilly” reģistrēta 2003. gada novembrī. 2021. gadā uzņēmuma apgrozījums pārsniedza 1,7 miljonus eiro, bet peļņa pēc nodokļiem bija 7 842 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir: AS “Citadele banka”, Jānis Bergs, Normunds Bergs, komandītsabiedrība “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fonds, Uldis Pabērzis, Ģirts Slaviņš un SIA “VVMV”.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…