10. februāris, 2021

iDeal piedāvā iegādāties iPhone ar mazākiem ikmēneša maksājumiem

iphone12 scaled

Autorizētais Apple izplatītājs Latvijā iDeal ir uzsācis iepriekš nebijušu kampaņu, piedāvājot  iegādāties jaunākos viedtālruņus par būtiski zemākiem ikmēneša maksājumiem. Baltijas valstīs šāds piedāvājums ir pieejams pirmo reizi.

Jaunais pakalpojums Smart Deal būs pieejams iDeal klientiem, ļaujot iegādāties jaunākos viedtālruņus vieglāk un lētāk kā jebkad iepriekš.

Pakalpojuma pamatā tiks izmantots finanšu līzinga līgums. Tiklīdz līgums būs parakstīts, klients saņems telefonu un varēs sākt to lietot. Līguma termiņa beigās pircējs iekārtu varēs atdot pārdevējam un izvēlēties jaunu telefona modeli uz jauna līguma pamata, vai arī paturēt esošo telefonu, samaksājot līgumā noteikto atlikušo vērtību.

“Tendences rāda, ka cilvēki izvēlas mainīt savus tālruņus vidēji ik pēc diviem gadiem. Vairums cilvēku vēlas lietot jaunākos tirgū pieejamos modeļus, tādēļ mēs sākām meklēt ceļus, kā to izdarīt vienkārši un tajā pašā laikā par daudz pievilcīgāku maksu. Šādi mēs nonācām pie vēl nebijuša Smart Deal pakalpojuma, kas ir līdzvērtīgs preču līzingam un sniedz iespēju mūsu klientiem saņemt jaunākos modeļus par labāko cenu ik pēc diviem gadiem,” norāda Dana Jagodkina, iDeal interneta veikala vadītāja.

Piemēram, pērkot 12 Pro, izmantojot jauno Smart Deal pakalpojumu, līgums tiek noslēgts uz 36 mēnešiem, kas nozīmē, ka pircējs maksā zemākos no šobrīd tirgū piedāvātajiem mēneša maksājumiem. Pēc 24 mēnešiem klients var izlemt – nodot tālruni atpakaļ pārdevējam un izvēlēties jaunāku modeli, vai paturēt esošo tālruni, turpinot maksāt par to atlikušos 12 mēnešus, vai arī samaksāt atlikušo vērtību vienā maksājumā.

Ja klients izvēlas mainīt viedtālruni uz jaunāku modeli, pārdevēja pienākums ir atpirkt lietoto ierīci par līgumā noteikto atlikušo vērtību. Lietotājam tas ir ļoti ērts risinājums, jo vairs nav īpaši jādomā, ko iesākt ar veco telefonu – atdot to kādam citam vai pārdot. Izmantojot Smart Deal pakalpojumu, klients var vienkārši atdot veco tālruni un izvēlēties jaunu modeli, parakstot jaunu līgumu. Šādā veidā ir iespējams tikt pie jaunākā tālruņa ik pēc diviem gadiem.

Daudzi klienti dod priekšroku finanšu līzinga pakalpojumam, jo tas ir vienkāršs risinājums, kas neprasa pirmo iemaksu, iegādāto preci ir iespējams izmantot tūlīt un tiek veikti pa nelielām daļām mēneša maksājumos.

Šāda pieeja ir izdevīga ne tikai, lai iegādātos jaunākos modeļus, bet arī pirmā iegādei.

Jaunākie modeļi, sākot no tikai 26,15 eiro mēnesī

Jaunais Smart Deal pakalpojums attiecas uz visiem jaunākajiem 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max un iPhone SE sērijas telefoniem.

Piemēram, 12 mini (64 GB) būs pieejams tikai par 26,15 eiro mēnesī vai 0.84 eiro dienā. Tajā pašā laikā, mēneša maksājums par vispopulārāko iPhone 12 Pro (128 GB) veido tikai 37,64 eiro, kas ir par 36,4 procentpunktiem mazāk kā izmantojot standarta līzinga līgumu.

Pirmā iemaksa 0,00 eiro apmērā un 24 mēnešu garantija attiecas uz visām ierīcēm.

Pēc iDeal aprēķiniem, ar jauno Smart Deal pakalpojumu pircējs, iegādājoties jaunu iPhone, var ietaupīt līdz pat 36 procentiem, salīdzinot ar citiem tirgū pieejamiem piedāvājumiem.

Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, Smart Deal pakalpojums pašlaik ir pieejams tikai iDeal internetveikalā. Vēlāk tas būs pieejams visās iDeal tirdzniecības vietās.

Lai izvēlētos savu iPhone modeli un uzzinātu vairāk par nosacījumiem un cenu, lūdzu, apmeklējiet  vietni www.ideal.lv/lv_lv/smartdeal/.

iphone ideal cenas
iphone ideal cenas
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda