11. februāris, 2021

Tet piedāvās jaunu televīzijas pieredzi katra skatītāja vajadzībām – Tet+

tet plus

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums šī gada pavasarī skatītājiem piedāvās vēl nebijušu, jaunu televīzijas pieredzi – Tet+ izklaides platformu, kas būs pielāgojama atbilstoši katra skatītāja vajadzībām. Tet komandas Latvijā radītais risinājums veidots pēc principa – saliec savu televīziju pats. Skatītāju rokās nonāks tik plašas personīgās izvēles iespējas, kā vēl nekad – iespēja pašiem izvēlēties savus kanālus, un interesentiem – tos apvienot kopā ar straumēšanas pakalpojumu. Tet+ būs unikāls piedāvājums Baltijas mērogā un viens no pirmajiem šāda veida risinājumiem pasaulē.

vienmēr ir bijis uzņēmums, kurš neatlaidīgi strādā un rada jaunus pakalpojumus, kas pārspēj mūsu klientu gaidas. Mums skatītājs ir pirmajā vietā un, vērojot strauji notiekošās pārmaiņas tehnoloģiju un sabiedrības vajadzībās, piedāvāsim nākotnes risinājumu – jaunu izklaides platformu ar neredzētu izvēles brīvību – Tet+. Apzinoties, ka mums jākonkurē ar globālās arēnas spēlētājiem, jauno platformu veidojam kopā ar Latvijas labākajiem ekspertiem, īpašu uzmanību pievēršot Tet+ lietojamībai un ērtumam. Līdz šim platformas izstrādes procesā un testos esam iesaistījuši jau vairāk nekā 700 dalībnieku. Lietotājam draudzīga un ērta vide savienojumā ar plašu pasaules labākā un vietējā satura piedāvājumu ir Tet atbilde pasaules līmeņa konkurencei,” norāda Inga Alika – Stroda Tet izklaides pakalpojumu direktore.

Mainās sabiedrības ieradumi, un konkurence

Latvijas sabiedrība strauji mainās, aizvien komfortablāk jūtoties dažādo digitālo rīku labirintos, kas tiešā veidā ietekmē arī cilvēku vēlmes un ieradumus televīzijas un video patērēšanas jomā. Skatītāji paši izlemj, ko vēlas, kad vēlas un kur vēlas skatīties. To apstiprina arī rīcībā esošie dati – pagājušajā gadā jau trešdaļa interneta lietotāju skatījās video maksas saturu (pieaugums par 9%, salīdzinot ar 2019. gadu). Tāpat katru gadu pieaug to iedzīvotāju skaits, kuri vēlētos salikt savu kanālu piedāvājumu paši, esot gatavi par to arī nedaudz piemaksāt – pagājušajā gadā to apliecināja jau gandrīz trešdaļa Latvijas iedzīvotāju.

Tehnoloģiju straujā veicinājusi to, ka skatītāji vēlas plašākas iespējas, iegūt pieeju saturam jebkur un no jebkuras ierīces, turklāt iegūt to uzreiz, nevis gaidīt meistara vizīti pakalpojuma ierīkošanai. Tādēļ nākotnes televīzijas risinājumiem būtiska ir darbība jebkurā interneta tīklā, ērta un intuitīva piekļuve un lietošana datorā, telefonā, planšetē un Smart lietotnēs, kam īpaša vērība piešķirta, izstrādājot Tet+. Lai arī skatītājam ir būtiska piekļuve savam saturam no jebkuras ierīces, pieaugot Smart TV izplatībai (šobrīd jau apmēram pusei Latvijas iedzīvotāju mājās ir televizors ar Smart TV funkcionalitāti), arī straumēšanas filmas un seriālus lielākoties izvēlas skatīties lielajos jeb televizoru ekrānos. To apliecina lietotnes rādītāji – līdz ar lietotņu izstrādi arvien plašākam televizoru modeļu klāstam, 80% laika filmas un seriālus skatītāji vēro tieši lielajos ekrānos.

Jaunā izklaides platforma Tet+ pie skatītājiem nonāks jau 2021. gada pavasarī, un tā pakāpeniski aizstās esošo Shortcut. Tet+ skatītāji varēs izdarīt izvēli no iespaidīga mēroga satura piedāvājuma – līdz pat 90 kanāliem un straumēšanas piedāvājuma ar vairāk nekā 13 000 iecienītākajām filmām un seriālu sērijām, kā arī spožu filmu pirmizrādēm.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda