Sākums Jaunumi Igauņu uzņēmums Pipedrive iegādājas Latvijas Mailigen

Igauņu uzņēmums Pipedrive iegādājas Latvijas Mailigen

2 minūtes lasīšanai
mailigen

Starptautiskais CRM (klientu attiecību pārvaldes sistēmas) uzņēmums Pipedrive šodien paziņoja, ka iegādājies Latvijas e-pasta mārketinga automatizācijas uzņēmumu Mailigen. Paredzēts, ka Rīga kļūs par vienu no Pipedrive attīstības centriem, kur esošie Mailigen darbinieki un jaunpienācēji pievienosies uzņēmuma starptautiskajai IT inženieru komandai, lai attīstītu CRM rīku, ko šobrīd pielieto vairāk kā 92,000 uzņēmumu visā pasaulē.

Jānis Rozenblats, Mailigen izpilddirektors un līdzdibinātājs atklāj, ka: “Mailigen pārpirkšana pierāda to, ka Latvijā ražo augstas kvalitātes un globāli konkurētspējīgus pakalpojumus un programmatūras (SaaS – Software as a Service). Mēs lepojamies, ka riska kapitāla firmas FlyCap ieguldījums ļāva mums izveidot tehnoloģiju, kuru atzīst globāls uzņēmums. Cerams, ka mūsu veiksmīgā transformācija ir tikai sākums Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstības tendencēm un jaunu darba vietu radīšanai.” Tuvāko mēnešu laikā uzņēmums sāks strauji palielināt savu komandu Rīgā un plāno pieņemt darbā vairākus programmatūras izstrādātājus un citus speciālistus.

“Mūsu vīzija vienmēr ir bijusi padarīt panākumus pārdošanā neizbēgamus,” stāsta Timo Reins, Igaunijā dzimušā Pipedrive izpilddirektors un līdzdibinātājs. “Mums tas nozīmē nodrošināt programmatūru, kas pilnībā atbalsta pārdošanas ciklu – sākot ar potenciālu klientu ģenerēšanu līdz darījumu slēgšanai, kā arī esošo klientu pārvaldībai. Izaicinājums ir atrast risinājumu, kas nodrošina šo funkcionalitāti, bet vienlaikus ir gan jaudīgs, gan vienkāršs lietotājiem. Mailigen komandai ir izcila tehniskā kompetence, kā arī saskan mūsu kritēriji par to, ko nozīmē “ērta produkta lietošana”.

Tuvāko mēnešu laikā uzņēmumi koncentrēsies gan uz tehnisko platformu, gan organizāciju integrāciju, un drīz tirgū ienāks jauns, augstvērtīgs piedāvājums klientiem. Rozenblats paskaidroja, kā iegāde rada lielāku vērtību gan Pipedrive, gan Mailigen klientiem: “Apvienojot spēkus ar Pipedrive, mēs apvienojam divus spēcīgus, uz konkrētu mērķi balstītus produktus, nodrošinot mūsu klientiem mērķtiecīgus pārdošanas un mārketinga risinājumus. Turklāt abiem uzņēmumiem ir pasaules klases tehniskās komandas, kā arī tām ir lieliska kultūru saderība.”

Pēc iegādes, Rozenblats turpinās vadīt e-pasta mārketinga biznesa daļu Latvijā, padarot Rīgu par piekto Pipedrive attīstības centru; citi biroji atrodas Prāgā, Lisabonā, Tallinā un Tartu. Visi Mailigen darbinieki kļūs par Pipedrive globālās komandas daļu, kurā ir vairāk nekā 630 cilvēku, pārstāvot vairāk nekā 50 tautības.

Apvienošanās ar citu uzņēmumu Pipedrive vēsturē notiek pirmo reizi. Darījuma nosacījumi netika atklāti.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…