5. marts, 2020

Igauņu uzņēmums Pipedrive iegādājas Latvijas Mailigen

mailigen

Starptautiskais CRM (klientu attiecību pārvaldes sistēmas) uzņēmums Pipedrive šodien paziņoja, ka iegādājies Latvijas e-pasta mārketinga automatizācijas uzņēmumu Mailigen. Paredzēts, ka Rīga kļūs par vienu no Pipedrive attīstības centriem, kur esošie Mailigen darbinieki un jaunpienācēji pievienosies uzņēmuma starptautiskajai IT inženieru komandai, lai attīstītu CRM rīku, ko šobrīd pielieto vairāk kā 92,000 uzņēmumu visā pasaulē.

Jānis Rozenblats, Mailigen izpilddirektors un līdzdibinātājs atklāj, ka: “Mailigen pārpirkšana pierāda to, ka Latvijā ražo augstas kvalitātes un globāli konkurētspējīgus pakalpojumus un programmatūras (SaaS – Software as a Service). Mēs lepojamies, ka riska kapitāla firmas FlyCap ieguldījums ļāva mums izveidot tehnoloģiju, kuru atzīst globāls uzņēmums. Cerams, ka mūsu veiksmīgā transformācija ir tikai sākums Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstības tendencēm un jaunu darba vietu radīšanai.” Tuvāko mēnešu laikā sāks strauji palielināt savu komandu Rīgā un plāno pieņemt darbā vairākus programmatūras izstrādātājus un citus speciālistus.

“Mūsu vīzija vienmēr ir bijusi padarīt panākumus pārdošanā neizbēgamus,” stāsta Timo Reins, Igaunijā dzimušā Pipedrive izpilddirektors un līdzdibinātājs. “Mums tas nozīmē nodrošināt programmatūru, kas pilnībā atbalsta pārdošanas ciklu – sākot ar potenciālu klientu ģenerēšanu līdz darījumu slēgšanai, kā arī esošo klientu pārvaldībai. Izaicinājums ir atrast risinājumu, kas nodrošina šo funkcionalitāti, bet vienlaikus ir gan jaudīgs, gan vienkāršs lietotājiem. Mailigen komandai ir izcila tehniskā kompetence, kā arī saskan mūsu kritēriji par to, ko nozīmē “ērta produkta lietošana”.

Tuvāko mēnešu laikā koncentrēsies gan uz tehnisko platformu, gan organizāciju integrāciju, un drīz tirgū ienāks jauns, augstvērtīgs piedāvājums klientiem. Rozenblats paskaidroja, kā rada lielāku vērtību gan Pipedrive, gan Mailigen klientiem: “Apvienojot spēkus ar Pipedrive, mēs apvienojam divus spēcīgus, uz konkrētu mērķi balstītus produktus, nodrošinot mūsu klientiem mērķtiecīgus pārdošanas un mārketinga risinājumus. Turklāt abiem uzņēmumiem ir pasaules klases tehniskās komandas, kā arī tām ir lieliska kultūru saderība.”

Pēc iegādes, Rozenblats turpinās vadīt e-pasta mārketinga biznesa daļu Latvijā, padarot Rīgu par piekto Pipedrive attīstības centru; citi biroji atrodas Prāgā, Lisabonā, Tallinā un Tartu. Visi Mailigen darbinieki kļūs par Pipedrive globālās komandas daļu, kurā ir vairāk nekā 630 cilvēku, pārstāvot vairāk nekā 50 tautības.

Apvienošanās ar citu uzņēmumu Pipedrive vēsturē notiek pirmo reizi. Darījuma nosacījumi netika atklāti.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda