24. augusts, 2021

Jauna tipa Covid sertifikāts

covidid

Jau vairāk nekā gadu dzīvojam pasaulē, kurā vīruss diktē savus noteikumus — sejas maskas un ierobežojumi kļuvuši par ikdienišķu normu. Kaut viedokļi un nostājas par vakcināciju atšķiras, daļa sabiedrības ir spērusi soli ī ierobežojumu atvieglojumiem, saņemot vakcīnu, kas mazina vīrusa izplatību.

Covid ID ir , ko realizējuši speciālisti, apvienojoties ar reklāmas un izklaides industrijas pārstāvjiem, kuri nākuši klajā ar ērtu veidu Covid-19 sertifikāta pielietošanai ikdienas gaitās.

‘'Es, kā izklaides industrijas pārstāvis, saskaros ar problēmām, ko piedzīvo cilvēki brīžos, kad viņiem tiek lūgts uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Izlādējies telefons, saplaisājis telefona , nodriskātas izprintētās A4 lapas — tas viss veicina rindas veidošanos un kavē iekļūšanu publiskajos pasākumos vai izklaides vietās'' — tā Dāvis.

covidid
covidid

Lai arī problēma sākotnēji var šķist maznozīmīga, jo cilvēki, dodoties ārpus , nodrošinās ar savu personīgo QR vakcinācijas kodu, tomēr ikdienā varam novērot, ka vakcinācijas sertifikāti kļūst par mūsdienu neatņemamu sastāvdaļu. Sabiedriski pasākumi, teātris, koncerti, sporta zāles, lidostas, skolas— tās ir tikai dažas no vietām, kurās tiek lūgts uzrādīt Covid QR kodu kopā ar personas apliecinošu dokumentu. Un šobrīd viss virzās uz to, ka šo vietu pamazām tiek papildināts.

‘'Ja ir problēma, ir jābūt risinājumam!''— Kaspars, IT specialists. Komandas neatlaidība kombinācijā ar reklāmistu radošumu bija kā pamata akmens jauna veida Covid-19 vakcinācijas apliecinājuma izveidei. Covid ID ir kabatas izmēra plastikāta karte ar askētisku dizainu, kas nu kļuvusi par daudzu cilvēku ikdienas sastāvdaļu. Jaunievedumu varam glabāt makā kopā ar ID karti, un to lietot ir ērti un parocīgi. Covid ID neburzās, nesamirkst un karti novērtē arī tie, kas nav gudro telefonu īpašnieki.

Lai arī neērtībās mēs spertu soli pretī ērtībām, tagad ikvienam ir iespēja iekļūt pasākumos un sabiedriskās vietās, nodrošinoties ar, kaut nelielu, tomēr noderīgu veidu, kas 100% pasargāts no izlādēšanās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.