Sākums Jaunumi Jaunie Philips 558M1RY un 278M1R monitori paceļ konsoļu spēles nākamajā līmenī

Jaunie Philips 558M1RY un 278M1R monitori paceļ konsoļu spēles nākamajā līmenī

4 minūtes lasīšanai
Philips 558M1RY

Philips Monitors zīmola licences partneris MMD, laiž tirgū divus jaunus Momentum monitorus, no kuriem viens produkts radīts sadarbībā ar Bowers & Wilkins. Pirmais ir 55” (139,7 cm) 558M1RY, kas ir lielākais optimizētais konsoļu spēļu monitors tirgū, bet otrais ir 27” (68,6 cm) 278M1R, kas paredzēts e-sportam. 558M1RY piešķirs spēlei pavisam jaunu dimensiju, jo ietver 4K UHD izšķirtspēju, līdz pat 120Hz atsvaidzes frekvenci, Bowers & Wilkins īpaši izstrādātu skaļruni un Ambiglow tehnoloģiju, kas iestrādāta gar visu ekrānu. 278M1R ir pirmais Philips monitors, kas izstrādāts īpaši e-sporta spēlētājiem: tam ir 27” (68,6 cm) un HDR Ready marķējums.

Iesaistošākais monitors tirgū

558M1RY patiešām ir viena produkta risinājums iesaistošām spēlēm un izklaidēm. Ar 55” (139,7 cm) ekrānu un trīspusēju Ambiglow apgaismojumu spēlētāji būs pilnībā iejutušies savā spēlē. Monitors apžilbina ar savu UltraClear 4K UHD izšķirtspēju, tam ir 3840 x 2160 pikseļi un DisplayHDR 1000. Lietotāji var pielāgot HDR savām vēlmēm, izmantojot HDR spēļu, HDR filmu, HDR fotoattēlu un HDR personiskos režīmus, HDR var arī pilnībā izslēgt.

Izmantojot statisko kontrasta attiecību 4000:1, spēles, televīzijas šovi un filmas tiks skaisti attēloti ar izteiktiem melnajiem toņiem un satriecošām krāsām. Zems ievades nobīdes līmenis nozīmē, ka spēlētāji saņems vizuālu atgriezenisko saiti ar minimālu latentumu, kā arī vizuālus attēlus bez nepilnībām un samazinātu kustību izplūšanu, ko nodrošina 60–120Hz atsvaidzes ātrums (atkarībā no izmantotās pieslēgvietas) un AMD FreeSync.

55” (139,7 cm) komplektācijā ietilpst skaļrunis, kuru izstrādājis Bowers & Wilkins, Lielbritānijas skaļruņu ražošanas uzņēmums, kas visā pasaulē ir pazīstams ar novatoriskiem dizaina risinājumiem un skaņu inženieriju. Skaņu josla ir iebūvēta monitorā, kas nozīmē, ka lietotāji var nekavējoties pieslēgties un spēlēt. Skaņas joslai ir 40 W kopējā izejas jauda, 2.1 Channel Sound sistēma, DTS skaņa un atsvaidzes intensitāte no 50Hz līdz 20kHz. Tam ir arī dažādi audiorežīmi, kas ir domāti spēlētājiem, kuri spēlē, piemēram, Sport & Racing, RPG & Adventure, Action spēles, kā arī filmu, mūzikas un personiskais režīms.

Iespaidīgā Ambiglow tehnoloģija rada gaismas oreolu ap monitoru, kas optiski palielina ekrānu un iegremdē lietotājus spēlēs. Šī tehnoloģija apstrādā ienākošo saturu un projicē atbilstošu gaismu ap monitoru. 558M1RY monitorā Ambiglow ir izvietots 3 malās, nodrošinot lietotājiem izteiktāku realitātes sajūtu nekā jebkad agrāk.

Konsolei optimizēts monitors, kas paredzēts sacensību spēlēm

278M1R ir pirmais Philips Monitors produkts, kas ir optimizēts sacensību sportam, īpaši FPS, Action vai Racing spēlēm. Kompaktais 27” (68,6 cm) 278M1R ir mazāks sērijas monitors, un tas ir aprīkots ar 130mm statīvu ar regulējamu augstumu, slīpuma regulēšanu –5/20° diapazonā un grozīšanas iespēju +/–33° rādiusā, kas nozīmē, ka tas ir viegli pielāgojams optimālam acu komfortam. Philips monitoriem raksturīgā Ambiglow tehnoloģija atrodama visās četrās monitora pusēs, to padarot par stilīgu centrālo daļu spēlētāju aprīkojumā.

Aprīkots ar 4K izšķirtspēju, 60Hz atsvaidzes intensitāti un nelielu ievades nobīdi, 278M1R ir izstrādāts īpaši sacensību spēļu spēlētājiem. Starp lietotāja veiktajām darbībām un to, ko lietotājs redz ekrānā, ir minimāla aizkavēšanās, kā rezultātā spēle ir plūstoša un atgriezeniskā saite ir zibenīga, dodot spēlētājam iespēju gūt virsroku spēlē.

278M1R divas 2.0 HDMI pieslēgvietas ļauj savienot vairākus avotus, un audio var straumēt caur DTS Sound skaļruņiem (5 W x 2).

Visas abu monitoru specifikācijas padara tos lieliski piemērotus esošajām konsolēm, bet spēj pielāgot tos arī jauno un gaidāmo konsoļu paaudzei. 558M1RY būs pieejams 2020. gada jūnija beigās ar ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 1299 €, un 278M1R tiks izlaists jūlija beigās ar ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 449 €.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki Latvijas Bankas vārdā izsūta e-pastus

Latvijas Banka brīdina par krāpniekiem, kuri Latvijas Bankas prezidenta vārdā sūta elektro…