Sākums Jaunumi Latvijā būs pieejams izturīgais Cat S42 viedtālrunis

Latvijā būs pieejams izturīgais Cat S42 viedtālrunis

3 minūtes lasīšanai
cat s42

Cat tālruņu globālās licences īpašnieks Bullitt Group iepazīstina ar izturīgu viedtālruni Cat S42, kas ir uzticams pat visekstremālākajos apstākļos. Jaunākais modelis Cat tālruņu klāstā, kas būs drīzumā pieejams par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu €249, ir veidots vislabākajās Cat izturīgo tālruņu tradīcijās un izmantojot desmit gadus ilgo pieredzi izturīgu tālruņu izstrādāšanā, kas šim ikdienas darba tālrunim piešķir nepārspējamu izturīgumu. Cat S42 ir apbrīnojams “darba zirgs” ar būtiskiem raksturlielumiem, ko klienti šajā segmentā ārkārtīgi augstu novērtē, kā, piemēram, tam ir īpaši ilgs akumulatora darbības laiks, tirgū labākie izturības rādītāji un liels, spilgts displejs, kas ir saskatāms arī spilgtā saules gaismā. Kā jau visus Cat tālruņus, arī šo var regulāri un rūpīgi tīrīt, iegremdējot ūdenī un noberžot ar karstu ziepjūdeni vai dezinfekcijas līdzekli. Tas ir svarīgi no higiēnas viedokļa, lai varētu netraucēti turpināt darbu.

“Cat tālruņu īpašniekiem ir vajadzīgs tālrunis, uz kuru viņi var paļauties, ja viņi strādā avārijas dienestos, rūpējoties par sabiedrības drošību, slimnīcās, kur higiēna ir viena no galvenajām prioritātēm, vai būvniecības nozarē. Viņu prasība ir pietiekami izturīgs tālrunis, kas var ikdienā izturēt lielo darba slodzi, un Cat S42 ir ārkārtīgi uzticams šajā ziņā un nepieviļ nevienā darba situācijā,” sacīja Bullitt Group izstrādājumu klāsta priekšsēdētāja vietnieks Pīters Kaningems (Peter Cunningham).

Tas ir pārbaudīts saskaņā ar Cat tālruņu stingrajiem izturības standartiem, izmantojot MIL SPEC 810H testus un IP68 klases parametrus, un ir izturējis arī mūsu pamatīgos un vairākkārtējos nomešanas testus uz tērauda no 1,8 m augstuma, tostarp tālruņa nomešanu uz visām tā malām un stūriem vairākas reizes, un ir pilnībā ūdensizturīgs, iegremdējot ūdenī līdz 1,5 m dziļumam 35 minūšu garumā. Tāpat kā pārējos viedtālruņus Cat klāstā, arī šo mēs tika pakļauts vibrācijas un centrbēdzes spēka testiem un sāls miglas apstākļu iedarbībai, turklāt tas ir piemērots darbam ekstremāli augstās un zemās temperatūrās un spēj izturēt termotriecienus. Ņemiet to līdzi visur, kur vien dodaties. Tas ir veidots kā uzticams palīgs darbam sarežģītos āra apstākļos, kā arī lieliski noderēs atpūtai.

Caurcaurēm izturīgā Cat S42 īpaši spilgtais 5,5” HD+ 18×9 displejs ir aizsargāts ar skrāpējumnoturīgu Corning® Gorilla® Glass 5 aizsargstiklu un ir saskatāms arī spilgtā saules gaismā, turklāt tā skārienjutīgās funkcijas var vadīt pat ar slapjiem pirkstiem un cimdiem rokās.

Galvenie tehniskie parametri

 • Jaudīgs 4200 mAh akumulators
 • Ūdensizturīgs un putekļnecaurlaidīgs (IP68), izturējis nomešanas testus uz tērauda no 1,8 m augstuma, MIL SPEC 810H, Corning® Gorilla® Glass 5 aizsargstikls
 • Ūdensizturīgs viedtālrunis – līdz 1,5 m dziļumam 35 minūšu garumā
 • 5,5” HD+ 18×9 displejs, kas īpaši piemērots lietošanai brīvā dabā un kura skārienjutīgo displeju var lietot ar slapjiem pirkstiem un cimdiem rokās
 • Android™ 10 (iespējams jaunināt uz 11)
 • 3 GB RAM, 32 GB ROM, paplašināma krātuve (microSD™ karte)
 • Mediatek Helio A20 MT 6761D mikroshēmojums, 1,8 GHz četrkodolu procesors
 • 13 MP aizmugurējā kamera, 5 MP priekšējā kamera
 • LTE Cat 6, VoLTE, VoWiFi
 • Labi satverams korpuss ar teksturētu virsmu
 • Programmējams īsceļa taustiņš, kas noderīgs Push to Talk (PTT) funkcijai, SOS funkcijai (lietotne Lone Worker) vai ātrai luktura vai kameras ieslēgšanai
 • Bluetooth 5.0, NFC
 • 3,5 mm audio spraudnis (ūdensizturīgs)
 • Divas SIM kartes (Nano SIM) + microSD
 • Android Enterprise atbalsts
 • Drošības atjauninājumi 3 gadus
 • Zero-touch atbalsts

Ražotāja ieteiktā mazumtirdzniecības cena Cat S42 viedtālrunim ir €249, un tas būs drīzumā pieejams tīmekļa vietnē www.catphones.com un pie vairākiem mazumtirgotājiem un mobilo pakalpojumu sniedzējiem.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…