Sākums Jaunumi Klix Lietuvā uzsāk sadarbību ar peer-to-peer ieguldīšanas platformu Finbee

Klix Lietuvā uzsāk sadarbību ar peer-to-peer ieguldīšanas platformu Finbee

2 minūtes lasīšanai
klix

Citadeles izstrādātais daudzfunkcionālais maksājumu pieņemšanas risinājums Klix Lietuvā uzsācis sadarbību ar peer-to-peer ieguldīšanas platformu FinBee, lai piedāvātu Klix klientiem Lietuvā iespēju izvēlēties starp vairākiem kreditēšanas piedāvājumiem, norēķinoties ar Klix Pay later. FinBee pievienojas Klix kreditēšanas partneru grupai Baltijā, kopā piedāvājot tirgotājiem, kas darbojas vairākās Baltijas valstīs, iespēju ar vienu integrāciju ieviest vairākus norēķinu risinājumus visā veikalu tīklā.

“Redzam, ka arvien vairāk tirgotāju saprot, cik svarīgi ir nodrošināt klientiem elastīgas maksājumu iespējas. Ar šo sadarbību Klix dos iespēju lietotājiem saņemt dažāda veida kreditēšanas piedāvājumus, kas individuāli pielāgoti klienta vajadzībām. Tāpat šī ir lieliska iespēja tirgotājiem, kuri vienlaikus strādā vairākās valstīs. Ar vienu integrāciju tirgotājiem būs iespēja piedāvāt sadalīt maksājumus gan Latvijā, gan Lietuvā. Katrā valstī Klix Pay Later kreditēšanas partneri atšķiras, bet Latvijā pakalpojums pieejams ar četru dažādu aizdevēju piedāvājumiem,” norāda Klix produkta vadītājs Eduards Timofejevs.

Klix Latvijā un Lietuvā sadarbojas ar 730 tirgotājiem, kas risinājumu integrējuši savos e-veikalos, savukārt 400 uzņēmumi izmanto Klix Pay Later funkcijas. Kopš decembra Klix ir vairāk nekā 135 000 lietotāju, kas izvēlējušies šo risinājumu kā galveno rīku maksājumu veikšanai internetā. Baltijas valstīs Klix apstrādā vairāk nekā miljonu transakciju mēnesī, maksājumu apgrozījumam sasniedzot 40 miljonus eiro.

“Mazumtirdzniecības sektorā vēlējāmies ienākt jau kādu laiku – sākotnēji gribējām to paveikt vienatnē, taču tas prasītu ievērojamus laika un finanšu resursus, tāpēc lūkojām pēc sadarbības partnera. Mēs ticam, ka Citadeles izstrādātais risinājums Klix dod pievienoto vērtību lietotājiem un ir viens no daudzsološākajiem tirgū, tāpēc tika pieņemts lēmums par mūsu kā aizdevēja pievienošanos šai jau izveidotajai platformai. Tas mums ļauj kļūt par pirmo peer-to-peer aizdevuma platformu, kas piedāvā “pērc tagad, maksā vēlāk” pakalpojumu Lietuvā,” sadarbības pamatprincipus skaidro FinBee vadītājs Darius Noreika.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…