Sākums Jaunumi RTU programmas Demola Latvia dalībnieki aicina uz mākslīgā intelekta izstādi

RTU programmas Demola Latvia dalībnieki aicina uz mākslīgā intelekta izstādi

1 minūtes lasīšanai
Maksliga intelekta izstade

Zirgs uz Mēness? Lācis, kas iepērkas lielveikalā? Matemātikas skolotājs Muris? Bilde, kas tiek radīta no teksta piecu sekunžu laikā? var to visu!

Pieci jaunieši no Zinātnes un inovāciju centra īstenotās Studentu inovāciju grantu (SIG) programmas aktivitātes Demola Latvia piedāvā ikvienam iepazīties ar mākslīgā intelekta spēku īpašā izstādē, kas būs atvērta iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Alfa” 3. stāva izstāžu zālē no 30. decembra līdz 12. janvārim. Apmeklētājiem būs iespēja aplūkot mākslas darbus, kas veidoti ar mākslīgā intelekta (AI) palīdzību, un iepazīties ar dažādiem vērtīgiem veidiem, kā mākslīgais intelekts var kļūt noderīgs ikkatram. Tāpat uz vietas katrs savā ierīcē varēs izmēģināt dažādus AI rīkus – tie būs tikai viena QR koda attālumā.

Turklāt ikvienam interesentam ir iespēja pieteikt izstādei arī savu darbu. Ļauj savai fantāzijai lidot un līdz 24. decembrim izveido kādu attē, izmantojot mākslīgo intelektu! Iesūti to mums šeit, un varbūt tieši tavs tiks ievietots izstādē “AI Exhibition Riga'22”. Uzvarētāji tiks izziņoti 28. decembrī.

Mākslīgais intelekts vairs nav – tas dzīvo jau starp mums!

Demola Latvia ir viena no RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas īstenotās vērienīgās programmas «Inovāciju granti jūrniecībā studējošajiem» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/006 «Inovāciju granti jūrniecības nozarē studējošajiem») aktivitātēm. Tā ir starptautiska inovāciju platforma, kas studentiem piedāvā izstrādāt inovatīvus risinājumus gan dažādu Latvijas uzņēmumu piedāvātajiem izaicinājumiem, gan atvērtiem izaicinājumiem par nākotnes tendencēm.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tele2 līdz 2025. gadam pakāpeniski atteiksies no 3G tehnoloģijas

Multipakalpojumu uzņēmums “tele2” līdz 2025. gadam plāno pakāpeniski atteikties no 3G tehn…