27. jūlijs, 2020

LATVIJĀ RADĪTA LIETOTNE IR PIRMĀ BALTIJĀ, KAS INTEGRĒTA MICROSOFT TEAMS VIDĒ

peero app

Datu SQUALIO radījis atzinības tehnoloģiju Peero organizācijas vadībai un komandas saliedēšanai. Latvijā radītā ir pirmā Baltijā, kas integrēta Teams, tādējādi kļūstot pieejama 75 miljoniem lietotāju visā pasaulē.

Atzinības Peero palīdz sajust piederību organizācijai un komandai, kuru vieno kopīga kultūra un vērtības. “Šī tehnoloģija ir lielisks atbalsts organizācijas vadībai un personāla vadības speciālistiem. Tā veicina uzņēmuma vērtību integrāciju darbinieku ikdienas darbā, sekmējot iesaisti, motivāciju un savstarpējo novērtējumu, izmantojot spēļošanās elementus un sniedzot tūlītēju atgriezenisko saiti, kā arī sniedz komandas sadarbības tīklu analīzi,” atzīst Liesma Rijniece, HR digitālo transformāciju eksperte datu tehnoloģiju uzņēmumā SQUALIO.

“Esmu gandarīta, ka Squalio ir kļuvis par pirmo uzņēmumu Latvijā, kas integrējis paša izstrādātu lietotni darbam Microsoft Teams ē. Tas nozīmē, ka Latvijā izstrādāta lietotne būs pieejama 75 miljoniem Teams lietotāju visā pasaulē.  Ikviens darbinieks vēlas saņemt atzinību par labi paveiktu darbu, tāpēc ir svarīgi pateikt paldies un paslavēt neatkarīgi no tā, vai tas notiek digitālajā vidē, vai arī klātienē, un Peero to lieliski nodrošina. Šādas lietotnes esamība Office 365 vidē ļaus ātri un ērti papildināt tās funkcijas – viens klikšķis, un pēc veiksmīgi novadītas sanāksmes varēs pateikt paldies kolēģiem par labu darbu. Raugoties no organizācijas vadītāja viedokļa, Peero ir vērtīgs komandas sadarbības , kas turklāt ļauj viegli orientēties, kuros darbības virzienos komandai veidojas laba sadarbība, bet kur ir vērts pievērst vairāk uzmanības. Squalio savu darbu ir paveicis lieliski, tāpēc esmu pārliecināta, ka uzņēmums par savu atzinības tehnoloģiju saņems atzinību gan Latvijā, gan arī ārpus tās,” uzsver Microsoft vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa.

Atzinības tehnoloģija Peero ir ērts, inovatīvs un vienkāršs risinājums, kas ir viegli pielāgojams un lietojams, pieejams jebkurā viedtālrunī vai datorā. Vairāk: www.peero.app

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.