Sākums Jaunumi Latvijā radīta pirmā cenu salīdzināšanas platforma mežu īpašumiem un cirsmām – MMV.LV

Latvijā radīta pirmā cenu salīdzināšanas platforma mežu īpašumiem un cirsmām – MMV.LV

5 minūtes lasīšanai
mmv

Pēdējos gados novērots, cik mežu nozares sektors ir piesātināts ar meža īpašumu un cirsmu uzpircējiem. Šāda aktivitāte ir likusi pieaugt arī mežu īpašnieku šaubām – kādi ir uzpircēji, to nodomi – kā notiks īpašuma nodošana pircējam, kā notiks īpašuma izstrāde. Lai izvairītos no dažādiem nelāgiem scenārijiem (negodprātīgi izsaimniekots mežs, nekārtība, viltīgi darījumi, kuri ne vienmēr atspoguļo patieso īpašuma vērtību), ir tapusi platforma, kuras mērķis ir palīdzēt meža īpašniekam pārdot īpašumu droši, par iespējami augstāko cenu, bet pircējiem – iespēju iegūt informāciju par īpašumiem un cirsmām un izteikt savu augstāko piedāvājumu. Viss ir vienkārši, katrs potenciālais pircējs aplūko pievienoto informāciju, aprēķina summu, kuru ir gatavs maksāt un iesniedz savu unikālo cenas piedāvājumu.

MMV.LV ir mūsdienīga un inovatīva meža īpašumu un cirsmu cenu salīdzināšanas platforma, kur meža īpašnieks var ātri un ērti saņemt labākās cenas piedāvājumu par savu meža īpašumu vai cirsmu. Platforma sevī ietver iespēju pievienot bezmaksas sludinājumu, un saņemt piedāvājumu, summas izteiksmē, par savu īpašumu. Platformas mērķis ir atrisināt mežu īpašnieku vienu no galvenajām problēmām – cik maksā mans mežs? Meža īpašniekiem būs iespēja noskaidrot sava meža / cirsmas īpašuma vērtību, pašiem nepiedaloties ilgstošajā procesā, bet gan ātri un ērti saņemt augstāko cenas piedāvājumu par mežu, kas izteikts no vairākiem mežu uzpircējiem, kuri izteikuši vēlmi iegādāties īpašumu summas izteiksmē. Turklāt meža uzpircējiem platforma palīdzēs uzzināt par piedāvājumu klāstu, ļaujot izteikt labāko cenu par īpašumu, par kuru citādi varētu arī neuzzināt. MMV.LV, galvenokārt, darbosies mežu īpašnieku pusē, sniedzot konsultācijas, nodrošinot nepieciešamo dokumentu sagataves, palīdzot pārdot meža īpašumu vai cirsmu un kontrolēs procesus.

mmv
mmv

MMV.LV mērķis ir nodrošināt reālistisku cenas piedāvājumu meža īpašumiem vai cirsmām, kas atbilst tirgus vērtībai, palīdzot realizēt nākotnes ieceres iesaistītajām pusēm, kā arī mežu īpašumu un cirsmu pircējiem konkurētspējīgu piedāvājumu klāstu.

MMV.LV uzdevums ir nodrošināt meža īpašnieka īpašuma bezmaksas atrašanos platformā, palīdzēt uzzināt augstāko cenu par īpašumu, palīdzot izpildīt drošu īpašumu pārdošanu. Platformas uzdevums ir palīdzēt arī pircējiem – atrast interesējošo īpašumu, aplūkojot padziļinātu informāciju par pārdevēja īpašumu (kadastra numurs, dati par īpašumu, dokumenti: robežu plāni, inventarizācijas dati, skices u.c.). MMV.LV palīdzēs iegūt arī kvalitatīvu saturu, kas būs noderīga informācija reālajā dzīvē (raksti, intervijas, profesionāļu viedokļi, atsauksmes).

Platformā reģistrētajiem pircējiem ir pieejama Latvijas mežu īpašumu un cirsmu digitālā karte, kur iespējams atrast pircējam tuvāko īpašumu savā reģionā vai viņam interesējošajā vietā. Karte palīdz virtuāli iepazīties ar īpašumiem, kuriem ikvienam iespēja izteikt savu piedāvājumu, par kādu būtu gatavs iegādāties.

Mežu uzpircēja (pircēja) profilā būs opcija atzīmēt pagastus/ reģionus par kuriem ir padziļināta interese, lai saņemtu ziņojumu e-pastā, kad konkrētajā vietā ievietots jauns sludinājums.

Mežu īpašumu un cirsmu īpašniekiem platformas sniegtie pakalpojumi ir BEZ MAKSAS! Un neuzliek nekādas saistības

mmv
mmv

Kādi sludinājumi tiek publicēti platformā? Priekšroka tiek dota mežu īpašumu un cirsmu īpašniekiem, tos verificējot, pārbaudot nekustamā īpašumu reālo īpašnieku, īpašuma esamību un visus ar īpašumu saistītos dokumentus, dodot iespēju iepazīties ar tieši REĀLIEM īpašumiem, un reāliem īpašumu īpašniekiem. Publicējot īpašumu katalogā sludinājumu, parādās informācija tikai par pašu īpašumu. Īpašnieka dati sludinājumā netiek attēloti, kas nozīmē, ka nebūs jākomunicē ar pircējiem līdz pircēja noskaidrošanai. Ar laiku platformas mērķis ir kļūt par visaptverošu mežu nozares ‘’spēlētāju’’ apvienojot gan mežu īpašniekus un pārdevējus, gan garantējot plašu informācijas nodošanu, kas būs noderīga reālajā dzīvē, gan apvienojot mežu īpašniekus un dažādus pakalpojumu sniedzējus (mežu, cirsmu apsaimniekotājus, mežsaimniekus, inventarizētājus u.c.).

MMV.LV prioritāte ir dot aktuālo saturu platformas lietotājiem, neatkarīgi vai tā būtu tikai nozares informācijas meklēšana vai jau meža īpašuma, vai cirsmas pārdošana/ pirkšana. MMV.LV palīdzēs apzināties un iegūt nepieciešamo informāciju un dokumentus un to paraugus.

MMV.LV misija ir palīdzēt ātri, ērti un pārskatāmi realizēt meža īpašumus vai cirsmas. Mēs veidojam godīgu un konstruktīvu sadarbību starp meža īpašniekiem un to pircējiem.

MMV.LV vīzija ir laika gaitā kļūt par lielāko meža īpašumu un cirsmu salīdzināšanas platformu Baltijas valstīs, kas spēj palīdzēt kā meža īpašniekiem, tā arī pircējiem un izstrādātājiem.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…