Sākums Jaunumi Latvija – virtuālā pasaules čempione hokejā

Latvija – virtuālā pasaules čempione hokejā

2 minūtes lasīšanai
latvijas hokeja izlase

Latvijas hokeja valstsvienība, pateicoties līdzjutēju balsojumam, svētdien kļuvusi par 2020. gada pasaules čempioni hokejā, informē Starptautiskā hokeja federācija. IIHF šopavasar lēma aizstāt -19 pandēmijas dēļ atcelto pasaules čempionātu, tā vietā divarpus nedēļu laikā aizvadot virtuā turnīru, kura grafiks saskanēja ar Šveicē plānotajām meistarsacīkstēm. Reālu spēļu vietā to paredzētajos laikos līdzjutēji divas stundas sociālajos tīklos varēja balsot par katra mača uzvarētāju. “Balstoties uz līdzjutēju balsīm un maģisku formulu noteicām katras spēles rezultātu,” skaidro IIHF.

Kopā 64 spēļu laikā saņemtas 778 712 balsis, tātad 12 167 balsis vidēji spēlē, kas aptuveni salīdzināms ar hokeja čempionāta mačos vidēji spēlē sastopamajiem skatītājiem, uzsver federācija.

Latvijas izlasei līdzjutēju balsojums grupu turnīrā nodrošināja uzvaru ar rezultātu 5:4 pret Norvēģiju, ar 7:4 – pret Kazahstānu, ar 7:2 – pret Itāliju, ar 7:6 (pēcspēles metienos) – pret Somiju, ar 7:4 – pret un ar 7:6 gan pret Šveici, gan Krieviju.

Savukārt ceturtdaļfinālā ar 7:2 tika pieveikta , bet pusfinālā izlases atbalstītāji ar 5:4 pārspēja Slovākijas fanus.

Svētdien notikušajā turnīra finālā Latvija ar 8:5 pārspēja Somijas izlasi, bet cīņā par trešo vietu Čehija ar 8:7 pēcspēles metienos pieveica Slovākijas valstsvienību

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…