Sākums Huawei Kā mākslīgais intelekts palīdz radīt satriecošus portretus ar ‘Huawei P40’ sērijas viedtālruņiem?

Kā mākslīgais intelekts palīdz radīt satriecošus portretus ar ‘Huawei P40’ sērijas viedtālruņiem?

5 minūtes lasīšanai
huawei p40 2

Laikmetā, kad “skaistuma” filtri ir plaši pieejami, kāda ir patiesā kvalitatīva portreta vērtība? Vai vēl tiešāk runājot, kas ir kvalitatīvs portrets? Kādi ir objektīvi kritēriji, lai izveidotu skaistu, kvalitatīvu portretu? Tāpat, kā analizējot, ne-portretu attēlus attiecībā uz kompozīciju, krāsu, tekstūru, apgaismojumu un citiem faktoriem, arī portretiem pielāgojot šos kritērijus mēs varam iegūt kvalitatīvu portretu.

Balstoties uz iepriekšminētajiem aspektiem, “Huawei P40” sērijas viedtālruņi apvieno sevī gan tehniskos rādītājus, gan programmatūru, kas ļauj tiem uzņemt patiešām satriecošus foto attēlus. Kā pierādījums tam kalpo gan rekordaugstais “DxoMark” vērtējums viedtālruņu kameru testos, gan TIPA, kas atzinuši “Huawei P40” sērijas tālruņus par viedtālruņiem ar labākajām kamerām pasaulē 2020. gadā. Kā izmantot “Huawei P40” sērijas viedtālruņu funkcijas, lai izveidotu izcilus portretus?

Daudzspektru krāsu temperatūras sensors, kas palīdz precīzi reproducēt krāsas

Viens no svarīgākajiem aspektiem portretā: augstas kvalitātes portretam vajadzētu izskatīties autentiski. Visi trīs Huawei P40″ sērijas viedtālruņi ir aprīkoti ar astoņu kanālu krāsu temperatūras sensoru, kuru ierīces izmanto vienlaikus ar semantiskiem krāsu reproducēšanas algoritmiem, lai nodrošinātu, ka krāsas tiek precīzi reproducētas uz attēliem, pat tiem, kas uzņemti sarežģītā apgaismojumā (ļoti spilgta gaisma vai zems apgaismojums). Turklāt objekta ādas tekstūra tiek ticami saglabāta, un īpašības skaisti izceltas ar optimizētiem apgaismojuma efektiem. Izmantojot “Huawei” patentētos MI AWB algoritmus, “Huawei P40” sērija piedāvā par 45% labāku krāsu precizitāti salīdzinājumā ar citiem viedtālruņiem, kas izmanto trīs kanālu sensoru.

Skaisti portreti sarežģīta apgaismojuma apstākļos

Lielisku portretu nedrīkst ierobežot apgaismojums. Skaistākie mirkļi bieži vien rodas vāja apgaismojuma apstākļos, piemēram, vērojot saulrietu pludmalē, pamanot romantiski dūmakainu apgaismojumu telpā vai brīnumaina salūta laikā, kad iestājusies tumsa.

Mākslīgais intelekts “Huawei P40” sērijā tika apmācīts ar desmitiem tūkstošu profesionāli uzņemtu portretu, dodot tam iespēju atpazīt labu no slikta apgaismojuma un spēt uzlabot attēla kvalitāti sarežģīta apgaismojuma apstākļos. “Huawei P40” sērija aprīkota ar “Huawei XD” dzinēju, kas ievērojami uzlabo attēla detaļas un uzlabo attēla kvalitāti, veicot attēla analīzi un apstrādi balstoties uz apjomīgiem datu masīviem.

Objektu izcelšana ar “Bokeh” efektu

Kvalitatīvā portretā objektam vajadzētu izcelties, un “Bokeh” efektiem ir liela loma priekšplāna objekta izcelšanā. “Huawei P40 Pro” ir aprīkots ar ToF kameru, kas vāc precīzu lauka dziļuma informāciju, kuru viedtālruņi izmanto precīzas objekta izolācijas “Bokeh” efekta veidošanai. Ar ToF kameru pat vismazākās detaļas, piemēram, matu šķipsnas tiks precīzi attēlotas.

Jaudīga divkāršā kamera pašbildēm

“Huawei P40 Pro” ir divkameru modulis pašbildes cienītājiem. Atjauninātā augstas izšķirtspējas 32 MP priekšējā kamera ar autofokusu un IR dziļuma kameru darbojas tandēmā, lai nodrošinātu lieliskus pašportretus ar dabiskiem mākslinieciskā izplūduma efektiem. Inteliģentā apgaismojuma, ādas krāsas un tekstūras detaļu optimizācija ir precīzāka un personiskāka, lai jūs iemīlētu pašportretu uzņemšanu.

Attēlu rediģēšanas lietotnes

Attēlu rediģēšanas lietotnes var būt lielisks palīgs atmiņā paliekošu bilžu iegūšanai. Lai uzņemtās fotogrāfijas padarītu vēl interesantākas, iesakām izmantot attēlu rediģēšanas lietotni “YouCam Perfect”, kas ir ne vien vienkārša un ērta lietošanai, bet arī ietver plašas fotoattēlu rediģēšanas iespējas un video pamācības. Tāpat iecienīta ir lietotne “Vimage”, kas ļauj atdzīvināt fotoattēlus, pievienojot tiem papildu kustīgas kompozīcijas un sniedzot iespēju burtiski “atdzīvināt” statiskus objektus. Savukārt lietotne “Cartoon Pictures” no iepriekš minētajām lietotnēm atšķiras ar to, ka tā ļauj lietotājiem pārveidot ierastus attēlus izteiksmīgās multfilmu ainās, tādējādi sniedzot iespēju ikvienam iejusties multfilmas varoņa ādā. Šī aplikācija jo īpaši patiks mazākajiem ģimenes locekļiem, kuri, ilgstoši atrodoties mājās, meklē aizvien jaunas izklaides iespējas.

Lai palīdzētu lietotājiem iegūt unikālas fotogrāfijas un pavērt jaunas radošuma iespējas, šīs un vēl citas attēlu rediģēšanas lietotnes ir pieejamas “Huawei” lietotņu veikalā “AppGallery”. Īpašas speciālistu komandas nemitīgi papildina “Huawei” lietotņu veikala klāstu ar jaunām un populārām lietotnēm, tai skaitā attēlu rediģēšanas rīkiem, turklāt lietotņu izstrādei tiek piesaistīti daudzi talantīgi izstrādātāji.

“Lai gan lietotājs uzņemtos fotoattēlus var uzlabot ar dažādām rediģēšanas lietotnēm, arī pats P40 sērijas flagmanis piedāvā īpašu attēlu rediģēšanas programmu, kurā ir pieejami gan standarta, gan ekskluzīvāki rediģēšanas rīki. Viena no iespaidīgākajām funkcijām noteikti ir “Huawei Golden Snap”, kas darbojas uz mākslīgā intelekta pamata un spēj uzņemt 40 secīgus kadrus nieka 1,4 sekundēs,” skaidro “Huawei” produktu apmācību vadītājs Aleksandrs Jekimovs.

Pārslēdzoties uz jaunu, jaudīgu viedtālruni bažas sagādā datu, galeriju un lietotņu saglabāšana, lai atvieglotu pāreju uz jauno P40 sērijas viedtālruni “Huawei” ir izstrādājis lietotni “Phone Clone”, ar kuras palīdzību visus būtiskos datus un lietotnes varēs viegli un ātri pārcelt no vecās ierīces uz jauno.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Huawei
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…