Sākums Jaunumi Latvijas Radio mobilā lietotne tagad pieejama lietošanai arī automašīnās

Latvijas Radio mobilā lietotne tagad pieejama lietošanai arī automašīnās

2 minūtes lasīšanai
Latvijas radio logo

Lai nodrošinātu ērtu un mediju patēriņa paradumiem atbilstošu satura pieejamību, Latvijas Radio mobilā lietotne turpmāk būs pieejama arī lietošanai automašīnās. Jau šobrīd Android Auto un Apple CarPlay lietotājiem ir iespēja automašīnās klausīties visu sabiedriskā radio saturu: ziņas, podkāstus, mūziku un izklaidi gan tiešsaistē, gan pēc pieprasījuma.

„Automašīnas ir galvenā radio klausīšanās vieta daudzās Eiropas valstīs, un radio pārliecinoši ir braucamlaika vadošais audio saturs. Tāpēc mūsdienīgam medijam ir jāspēj piedāvāt ērti un jēgpilni veidi, kā piekļūt podkāstiem, raidījumiem, tematiskai mūzikai, raidlugai vai tiešraidei ar viedierīču starpniecību. Satura patērēšanas paradumi būtiski mainās – cilvēki aizvien vairāk klausās to, ko vēlas, nevis to, kas skan. Klausītāji grib abas lietas – gan radio, gan izvēles iespējas. Tāpēc liels prieks, ka caur Latvijas Radio lietotnes pielāgošanu Android Auto un Apple CarPlay esam krietnu soli tuvāk saviem klausītājiem,” norāda Latvijas Radio valdes locekle programmu un pakalpojumu attīstības jautājumos Ieva Aile.

Latvijas Radio mobilā lietotne piedāvā jebkurā klausītājam ērtā laikā uzzināt, kas ir aktuāls, klausīties savus iemīļotākos raidierakstus, raidījumus un interneta radio kanālus. Tāpat var klausīties arī iepriekš mobilajā ierīcē izveidoto atskaņošanas sarakstu un telefonā lejupielādēto saturu. Izstrādājot Latvijas Radio mobilo lietotni un tās papildinājumus lietošanai automašīnās, bija svarīgi, lai tā būtu maksimāli ērta, kā arī nodrošinātu veiksmīgu informatīvā un izklaides satura pieejamību. Lai piesaistītu auditorijas uzmanību un vēlmi lietot automašīnās Latvijas Radio mobilo lietotni, no 30. maija mēneša garumā norisinās akcija, kurā var laimēt vērtīgas balvas – dāvanu kartes 50 EUR vērtībā degvielas uzpildes stacijās, kā arī drošas braukšanas apmācību. Plašāku informāciju par akciju var uzzināt šeit: https://kampana.latvijasradio.lv

Lai izmantotu Latvijas Radio lietotni automašīnā, iPhone lietotājiem nepieciešama iOS 15.2 vai jaunāka operētājsistēmas versija, bet Android operētājsistēmas telefonu lietotājiem nepieciešama 8.0 vai jaunāka versija.

Lai aktivizētu Latvijas Radio mobilo lietotni savā automašīnā, ar USB vadu nepieciešams pievienot viedtālruni savai automašīnai un jāseko norādēm ekrānos – Latvijas Radio lietotne parādīsies displejā. Daļu automašīnu un telefonu var savienot bezvadu režīmā. Lai to izdarītu, telefonā jāieslēdz Bluetooth, Wi-Fi un lokācijas noteikšanas funkcija. Lai uzzinātu, vai lietotnes auto ekrānā izmantojamas bezvadu režīmā, jāpārliecinās, vai konkrētā auto ražotājs ieviesis šādu funkciju.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…