Sākums Jaunumi Latvijas Universitāte piedāvā uzsākt studijas dubultdiploma bakalaura studiju programmā datorzinātnē

Latvijas Universitāte piedāvā uzsākt studijas dubultdiploma bakalaura studiju programmā datorzinātnē

3 minūtes lasīšanai
LU dubultdiploma studiju programma datorzinatnes

Latvijas Universitāte (LU) piedāvā studēt gribētājiem jau rudens semestrī uzsākt studijas dubultdiploma bakalaura studiju programmā datorzinātnēs, kas tapusi sadarbībā ar Linkolnas Universitāti Lielbritānijā. Studijas norisināsies angļu valodā, un studiju noslēgumā absolventi iegūs abu universitāšu diplomus.

Dubultdiploma studiju programma datorzinātnēs izstrādāta, izmantojot abu universitāšu ilggadējo pieredzi, lai nodrošinātu studentus ar darba tirgū nepieciešamām zināšanām un prasmēm. Abu universitāšu datorzinātņu bakalaura studiju programmu saturs un sasniedzamie studiju rezultāti tika rūpīgi salīdzināti un izvērtēti. Rezultātā studējošie gūs iespēju apgūt ne tikai LU piedāvātos studiju kursus, bet arī Linkolnas Universitātes studiju kursus, kā arī iegūs piekļuvi Linkolnas Universitātes mācībspēku konsultācijām, bibliotēkai, dažādiem pasākumiem, kopīgiem projektiem ar studentiem, kuri studē Lielbritānijā, un studiju noslēgumā arī Linkolnas Universitātes diplomu.

“Dubultdiploma studiju programmā aicinām studēt gan Latvijas rezidentus, gan ārzemju studentus. Šī būs ļoti aizraujoša studiju pieredze, jo students vienlaicīgi būs abu augstskolu students un gūs labāko no abām universitātēm. Datorzinātnes šobrīd ir ļoti aktuāls studiju virziens, jo pieprasījums pēc speciālistiem ir izteikti augsts un potenciālās karjeras iespējas ir ļoti plašas. Datorzinātnes ir ienākušas gandrīz ikvienā nozarē – biznesā un tirdzniecībā, medicīnā un citās dabaszinātņu jomās, publiskajā sektorā, cilvēku izklaidē un citur – visas šīs jomas ir pilnas ar izaicinājumiem un iespējām uzbūvēt savu sapņu karjeru. Studijas nav tikai zināšanas un prasmes programmēt, studijas sniedz iespēju iegūt daudz plašāku redzesloku, kontaktus un domubiedrus. Dubultdiploma programma paver vēl plašākas iespējas gan studiju laikā, gan pēc diploma iegūšanas,” atzīst Datorikas fakultātes dekāns, profesors Guntis Arnicāns.

Linkolnas Universitāte ir Lielbritānijā atzīta universitāte, kura lepojas ar augstāko jeb zelta līmeni mācīšanas metožu vērtējumā “The Teaching Excellence Framework (TEF)”, kas ir nozīmīgākais izglītības kvalitātes rādītājs Lielbritānijā, piecām zvaigznēm prestižajā “QS Stars” pasaules universitāšu reitingā un Lielbritānijā nozīmīgākā augstskolu reitinga “The Times and Sunday Times Good University Guide 2021” apbalvojumu “Modern University of the Year”. Linkolnas Universitātes datorzinātņu bakalaura studiju programmu ir akreditējusi IT nozari pārstāvošā organizācija “The British Computer Society”, tāpat universitāte sadarbojas ar analītiķu un programmētāju apvienību “The Institution of Analysts and Programmers”.

Savukārt LU bakalaura studiju programma “Datorzinātnes” jau divreiz ieguvusi Eiropas līmeņa akreditāciju un tā ir vienīgā studiju programma Latvijā, kas apbalvota ar kvalitātes zīmi “Euro-Inf Quality Label”. Tāpat jau četrus gadus pēc kārtas Latvijas darba devēji šo programmu atzinuši par ieteiktāko studiju programmu Latvijā.

Pieteikties studijām dubultdiploma studiju programmā līdz 25. jūlijam var portālā apply.lu.lv.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…