5. februāris, 2021

Lielās aktivitātes dēļ palēnināti darbojas vietne “Manavakcina.lv”

manavakcina

Atverot lapu, uzrādās aicinājums uzgaidīt virtuālā rindā, bet, kad lapa atveras, tās darbība ir ļoti lēna.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina nesatraukties un mēģināt vakcīnai piereģistrēties vēlāk, atgādinot, ka vakcīnas saņemšana nav atkarīga no pieteikšanās laika kalendārā mēneša ietvaros. 

www.manavakcina.lv vietne ir pieejama no plkst. 10. Pirmajās minūtēs vēlējās aizpildīt pieteikumu ar intensitāti 3000 cilvēku minūtē,” norādīja Vakcinācijas biroja pārstāve Agnese Strazda.

Šobrīd “Manavakcina.lv” jaudas pietiekot, bet tā kā autorizācija jāveic caur “Latvija.lv“, tad lielā pieprasījuma dēļ tā darbība ir traucēta. Šobrīd tiekot palielināti “Latvija.lv” resursi.

“Eksperti strādā pie tā, lai šo operatīvi risinātu un nodrošinātu raitu pieteikuma iesniegšanu. Aicinām iedzīvotājus reģistrēties visas dienas garumā,” norādīja Strazda.

“Aicinām neuztraukties un nesteigties reģistrēt savus pieteikumus pirmajās vietnes darbības dienās,” sacīja Strazda.

Pirmie vakcīnas saņems tie iedzīvotāji, kas iekļauti prioritārajās grupās. Visi pārējie viena kalendārā mēneša laikā saņemtie iedzīvotāju pieteikumi tiks apstrādāti vienlīdzīgi, pēc nejaušības principa.

“Lapai šobrīd ir ļoti liels apmeklētāju skaits. Lai nodrošinātu tās darbību, ir izveidota virtuālā rinda. Neuztraucieties, Jūsu reģistrēšanās laiks vakcīnai neietekmēs Jūsu vakcīnas saņemšanas laiku,” teikts paziņojumā mājaslapā.

Tāpat norādīts aicinājums nevērt ciet konkrēto lapu. “Jūs tiksiet novirzīts uz “manavakcina.lv” tiklīdz pienāks Jūsu kārta,” sacīts mājaslapā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.