4. februāris, 2021

Radio SWH Gold sāk skanēt arī Saldū!

radio swh gold saldus 104.4

Radio SWH Gold laiku lieki netērē un ar labu mūziku izkaļ sev ceļu līdz Saldum, palielinot apraides aptveršanas zonu un no 4. februāra priecējot klausītājus arī 104,4 MHz frekvencē.

Radio SWH Gold, kas drosmīgi apgāž jebkurus pasaules definētos radio formātus un klausītājus iepazīstina ar unikā muzikālo kokteili, ir gatavs paplašināt savus apvāršņus un ar zelta vērtu mūziku iepazīstināt arī klausītājus citviet. Līdz šim Radio SWH Gold bija dzirdams Rīgā un tā apkaimē, taču ar 4. februāri šai teritorijai pievienojas arī Saldus. Jaunais raidītājs atrodas starp Saldu un Brocēniem, nosedzot šo zonu 104,4 MHz frekvencē, padarot šīs apkārtnes iedzīvotāju, kā arī automašīnu vadītāju ikdienu muzikāli bagātāku.

NEPLP (Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome) 2020. gada rudenī izziņoja konkursu “Apraides tiesību piešķiršana radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū 104,4 MHz frekvencē”, ar mērķi nodrošināt sabiedrības interešu ievērošanu un radīt priekšnoteikumus veiksmīgas konkurences vides attīstībai, kas nodrošinātu elektronisko  plašsaziņas  līdzekļu  programmu  veidošanu,  pamatojoties uz dažādības, augstas kvalitātes un profesionālisma principiem, veidojot uzticamu, daudzveidīgu nacionālo un reģionālo saturu, tajā skaitā , kas atbilst demokrātiskām vērtībām un stiprina Latvijas nacionālo kultūrtelpu. Par konkursa uzvarētāju tika atzīta AS Radio SWH, kas konkursā startēja ar Radio SWH Gold staciju.

AS Radio SWH jūtas pacilāti, ka iegūtā papildus frekvence Radio SWH Gold radiostacijai bagātina radio klausītājiem pieejamo mūzikas sortimentu, tādējādi veicinot lielāku mūzikas daudzkrāsainību plašākā teritorijā un ļaujot sasniegt jaunu klausītāju auditoriju.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.