7. aprīlis, 2020

Lieldienās notiks e-sporta turnīrs “Fortnite čempis mājās”

fortnite cempis majas

Turnīra mērķis ir veicināt šobrīd tik ļoti nozīmīgo sociālo distancēšanos un vienlaikus piedāvāt interesantu svētku izklaidi mājās. Tajā piedalīties bez maksas aicināti visi – gan pieredzējuši geimeri, gan tie, kuri tikai vēlas izmēģināt savus spēkus digitālajā sportā, spēlējot pasaulē populārāko spēli. 

Tiešsaistes notiks četras dienas – 10., 11., 12. un 13. aprīlī. Piedalīties tajā var neizejot no mājām pie datora ar interneta pieslēgumu. Ieteicamais vecuma ierobežojums – sākot no 12 gadiem.

Katra čempionāta diena sastāvēs no septiņiem kvalifikācijas lobijiem un lielā fināla, kas sāksies konkrētos laikos – 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 un 18:00, bet 19:30 notiks dienas lielas fināls. Maksimālais dalībnieku skaits vienas ietvaros ir 100 spēlētāji.

Kopējais čempionāta balvu fonds ir 2320 eiro jeb 68 tirdzniecības centra “ Shopping” dāvanu kartes no 20 līdz 100 eiro vērtībā. Katra kvalifikācijas lobija ietvaros 10 labākie spēlētāji kvalificēsies dienas lielajam finālam.

Papildus tam arī kvalifikācijas lobija uzvarētājs savā īpašumā iegūs balvu – Dominas dāvanu karti 20 eiro vērtībā. Savukārt lielā fināla ietvaros 70 spēlētāji cīnīsies par sekojošajām balvām – 1. līdz 3. vietas ieguvēji katrs saņems Dominas dāvanu karti 100 eiro vērtībā, bet no 4. līdz 10. vietas ieguvēji katrs saņems dāvanu karti 20 eiro vērtībā.

“Fortnie čempis mājās” norisināsies uz “GOEXANIMO Custom Fortnite Server” platformas.  lobby nosaukums:  Shopping Fortnite. tips: Solo. Sīkāka pieejama šeit.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda