Sākums Jaunumi LMT grupa iegādājas “Elektronika serviss group” un attīstīs elektronikas remonta pakalpojumus

LMT grupa iegādājas “Elektronika serviss group” un attīstīs elektronikas remonta pakalpojumus

2 minūtes lasīšanai
elektronika serviss

LMT grupas uzņēmums SIA LMT Retail & Logistics šovasar parakstījuši kapitāla daļu iegādes līgumu, kura rezultātā paredz kļūt par 100% īpašnieku četru uzņēmumu grupai Elektronika serviss group, kurā ietilpst savā starpā saistītās kompānijas – SIA Elektronika Serviss (LV), SIA Servicenet (LV), AS Speleta (EE) un OU Servicenet EE (EE). Darījuma pabeigšana ir atkarīga no konkurences uzraugu piekrišanas saņemšanas.

LMT Retail & Logistics elektrotehnikas servisa jomā strādā ar zīmolu TSC un ir uzrādījis stabilu izaugsmi jau daudzu gadu garumā. Līdzīgi kā TSC, arī Elektronika serviss group uzņēmumi ir pēcpārdošanas servisa pakalpojuma sniedzēji, taču citās preču kategorijās, vairāk fokusējoties uz datoru, televizoru un dažādu citu sadzīves tehniku remontiem.  Līdz ar Elektronika serviss group četru uzņēmumu pievienošanu LMT Retail & Logistics plāno paplašināt savas kompetences un darbības lauku un turpmāk līdzās mobilo telefonu, viedierīču, planšetdatoru servisam klientiem nodrošinās arī datortehnikas un sadzīves tehnikas remontu visaugstākajā līmenī.

“Pakalpojumu, kas nodrošina pilnvērtīgu un autorizētu iekārtu (ne tikai telefonu, bet arī datoru, televizoru u. c. sadzīves tehniku) pēcpārdošanas servisu pieprasījums aug – to šobrīd pieprasa gan TSC esošie klienti, gan sadarbības partneri. Šobrīd tā ir būtiska aprites ekonomika sastāvdaļa”, stāsta LMT Retail & Logistics tehniskais direktors Jānis Ducmanis.

Savukārt LMT Retail & Logistics valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš uzsver: “Elektronika serviss group uzņēmumiem ir sevišķi liela pieredze mazās un lielās sadzīves tehnikas remontu jomā, tādēļ apvienojot TSC un šo kompāniju jaudu un pieredzi, spēsim gan paplašināt esošo elektrotehnikas servisa pakalpojumu klāstu, gan apmierināt augošo pieprasījumu”.

Elektronika serviss group uzņēmumu iegādes līgums tika noslēgts 2022. gada 15. jūlijā, taču darījuma noslēgšanai vēl ir nepieciešams saņemt pozitīvu atzinumu no Konkurences uzraugiem.

LMT Retail & Logistics vadošie finanšu konsultanti darījumā ir Superia. Darījuma juridiskās konsultācijas sniedz ZAB Eversheds Sutherland Bitāns.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…