22. jūlijs, 2020

Mafia – spēles jaunā versija

mafia definitive edition cover

Šis gads spēļu industrijā ir parādījis interesantu iezīmi. Tiek izdotas vecas, iemīļotas jaunā veidolā. Šeit sajūtas ir divējādas. Ja spēle mūs interesēja pirms gadiem, vienmēr gribas redzēt, kas tad pamainīts. Vieni no aktīvākajiem ir Mafia franšīzes izstrādātāji, kam, diemžēl ir ļoti slikta slava datorspēlētāju vidū. Vēl aizvien spēlētāji nevar piedot MAFIA3 dīvainības. Izstrādātāji vienā dienā izlaida atjauninātas Mafia 3 un Mafia 2 spēles. Komplektā dodot maksas papildinājumus par brīvu. Tāpat tauta tika kārdināta ar Mafia pirmās daļas jaunu versiju, kura tad sanāk visapjomīgākā un gaidītākā no visām Mafija franšīzes spēlēm. Spēle pārtaisīta pilnībā uz jauna dzinēja. Jauna grafika. Izstrādātāji tur spēlētājus īsā pavadā. Līdz pat šodienai netika atrādīta reāla spēles darbība, ko tad izmantos spēlētāji. Treileri, ģenerēta grafika, sīki izgriezumi.

Tas bija viss, ko parādīja spēlētājiem. Spēles iznākšanas datums strauji tuvojās. Sākās un panika. Teorijas. Tad parādījās paziņojums, ka galīgā iznākšana tiek atlikta par mēnesi, toties solīja parādīt reā spēli. Solījumu šodien patiešām izpildīja. Parādīja vienu misiju nepilnā izmērā. Tomēr tajā īsti no grafikas viedokļa neko jaunu nevarēja redzēt, salīdzinot ar iepriekšējo mazo . Tumsa. Lietus. Lauki. Smuki jau. Bet tas nerada īsti iespaidu, kā darbojas pilsēta. Kā izskatās pilsēta. Kā izskatās spēle dienas gaismā. To visu mums, visdrīzāk, nerādis līdz pat spēles iznākšanai.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.