14. marts, 2021

Maxima veikala aprīkošana ar digitālajām cenu zīmēm izmaksājusi 100 tūkstošus eiro

maxima

Lai atvieglotu darbinieku ikdienu un paaugstinātu ikdienas darba efektivitāti, “ Latvija”, izmantojot tehnoloģiju sniegtās priekšrocības, pilnībā aprīkojusi veikalu tikai ar elektroniskajām cenu zīmēm.

Kopumā investējot vairāk nekā 100 000 eiro, “Maxima X” veikalā Āgenskalnā, Pilsoņu ielā uzstādītas teju 12 000 elektroniskās cenu zīmes, kas gada laikā sniegs iespēju ieekonomēt vairāk nekā 2000 darba stundu, kas līdz šim patērētas papīra cenu zīmju nomaiņai, informē mazumtirgotājs.

“Šobrīd mazumtirdzniecība līdz ar vīrusa izplatību ir rosinājusi un paātrinājusi tehnoloģiju ieviešanu praksē. Šis veikals, kas ir pilnībā aprīkots tikai ar elektroniskajām cenu zīmēm, ir mūsu veikalu tīklā pirmais, un tas kalpos par pamatu, lai izvērtētu šādas pieejas efektivitātes ietekmi uz ilgtermiņa procesiem veikalā un, sasniedzot vēlamos rezultātus, tiks izvērtēta iespēja šādu risinājumu izmantot arī citos veikalos. Pāreja uz elektroniskajām cenu zīmēm sniedz vairākus ieguvumus, bet primāri paaugstina veikala darba efektivitāti, ilgtermiņā ekonomē resursus un atvieglo arī mūsu darbinieku ikdienu, vienlaikus rūpējoties arī par dabu, jo tiek samazināts izdrukātā papīra apjoms,” stāsta “Maxima Latvija” departamenta direktors Mārtiņš Smilga.

Pirms diviem gadiem “Maxima XXX” veikals t/c “Akropole” bija pirmais veikals Baltijā, kurā tika ieviestas elektroniskās cenu zīmes vairākiem tūkstošiem preču. Pagājušo gadu “Maxima” aizvadījusi inovāciju uzplaukumā, veikalos ieviešot un attīstot vairākus tehnoloģiskos risinājumus, piemēram, paplašinājusi pašapkalpošanās kasu tīklu, izstrādājusi mobilo aplikāciju, ieviesusi “Scan&Go” risinājumu, kā arī turpina attīstīt tehnoloģiju pieejamību arī citos veikalos visā Latvijā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.