Sākums Jaunumi Maxima veikala aprīkošana ar digitālajām cenu zīmēm izmaksājusi 100 tūkstošus eiro

Maxima veikala aprīkošana ar digitālajām cenu zīmēm izmaksājusi 100 tūkstošus eiro

1 minūtes lasīšanai
maxima

Lai atvieglotu darbinieku ikdienu un paaugstinātu ikdienas darba efektivitāti, “Maxima Latvija”, izmantojot tehnoloģiju sniegtās priekšrocības, pilnībā aprīkojusi veikalu tikai ar elektroniskajām cenu zīmēm.

Kopumā investējot vairāk nekā 100 000 eiro, “Maxima X” veikalā Āgenskalnā, Pilsoņu ielā uzstādītas teju 12 000 elektroniskās cenu zīmes, kas gada laikā sniegs iespēju ieekonomēt vairāk nekā 2000 darba stundu, kas līdz šim patērētas papīra cenu zīmju nomaiņai, informē mazumtirgotājs.

“Šobrīd mazumtirdzniecība līdz ar Covid-19 vīrusa izplatību ir rosinājusi un paātrinājusi tehnoloģiju ieviešanu praksē. Šis veikals, kas ir pilnībā aprīkots tikai ar elektroniskajām cenu zīmēm, ir mūsu veikalu tīklā pirmais, un tas kalpos par pamatu, lai izvērtētu šādas pieejas efektivitātes ietekmi uz ilgtermiņa procesiem veikalā un, sasniedzot vēlamos rezultātus, tiks izvērtēta iespēja šādu risinājumu izmantot arī citos veikalos. Pāreja uz elektroniskajām cenu zīmēm sniedz vairākus ieguvumus, bet primāri paaugstina veikala darba efektivitāti, ilgtermiņā ekonomē resursus un atvieglo arī mūsu darbinieku ikdienu, vienlaikus rūpējoties arī par dabu, jo tiek samazināts izdrukātā papīra apjoms,” stāsta “Maxima Latvija” IT departamenta direktors Mārtiņš Smilga.

Pirms diviem gadiem “Maxima XXX” veikals t/c “Akropole” bija pirmais veikals Baltijā, kurā tika ieviestas elektroniskās cenu zīmes vairākiem tūkstošiem preču. Pagājušo gadu “Maxima” aizvadījusi inovāciju uzplaukumā, veikalos ieviešot un attīstot vairākus tehnoloģiskos risinājumus, piemēram, paplašinājusi pašapkalpošanās kasu tīklu, izstrādājusi mobilo aplikāciju, ieviesusi “Scan&Go” risinājumu, kā arī turpina attīstīt tehnoloģiju pieejamību arī citos veikalos visā Latvijā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…