Sākums Jaunumi McDonald’s informē par viltus konkursiem , kas pašlaik Latvijā tiek izplatīts it kā “McDonald’s” vārdā.

McDonald’s informē par viltus konkursiem , kas pašlaik Latvijā tiek izplatīts it kā “McDonald’s” vārdā.

1 minūtes lasīšanai
mcdonalds big mac

Ātrais ēdinātājs “McDonald’s” informē par viltus konkursiem un maltīšu piedāvājumu, kas pašlaik Latvijā tiek izplatīts it kā “McDonald’s” vārdā. Tā ir viltus aktivitāte ar mērķi apkrāpt iedzīvotājus.

Pēdējo nedēļu laikā “McDonald’s” vārdā ir parādījušies vairāki viltus konti sociālajos tīklos “Instagram” un “Facebook”, kas piedāvā lielos maltīšu komplektus par ļoti zemu cenu.

Lai iegūtu maltīti, iedzīvotāji tiek aicināti sniegt informāciju, ievadot personas datus, kā arī veikt priekšapmaksu. Tā ir krāpnieciska darbība, kuras mērķis ir iegūt iedzīvotāju naudu, un maltītes netiek piegādātas, uzsver uzņēmumā.

“McDonald’s” jau ir informējis atbildīgās iestādes un pieprasījis bloķēt krāpniecisko saturu platformās, tomēr krāpnieciskās aktivitātes turpinās.

“McDonald’s” atgādina, ka “McDonald’s” maltītes var pasūtīt tikai trīs veidos – restorānā, oficiālajā “McDonald’s” mobilajā lietotnē vai ar “McDonald’s” piegādes partneru “Wolt” un “Bolt” starpniecību. Visas “McDonald’s” organizētās akcijas un piedāvājumi parādās vienīgi oficiālajā Latvijas “McDonald’s” mājaslapā “www.mcdonalds.lv”.

“McDonald’s” aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un ziņot par aizdomīgām darbībām. Tāpat uzņēmums aicina uzmanīgi pārbaudīt interneta vietnes, uz kurām ved akciju un piedāvājumu reklāmas. Ja kādam šķiet, ka ir saskāries ar šādu krāpniecisku darbību, uzņēmums aicina sazināties ar atbildīgajām iestādēm.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…