4. oktobris, 2023

McDonald’s Latvijā ieviesis jaunu un inovatīvu pakalpojumu

mcdonalds

Vadošais restorānu tīkls McDonald's, sekojot mūsdienu tehnoloģiju aktualitātēm, Latvijā ieviesis jaunu un inovatīvu pakalpojumu – no šodienas, 4. oktobra, visos uzņēmuma restorānos Latvijā ieviesta Mobilās pasūtīšanas un apmaksas funkcionalitāte, izmantojot McDonald's aplikāciju. Tā ļaus viesiem pasūtīt maltīti jebkurā McDonald's restorānā un saņemt pasūtījumu sev ērtā saņemšanas veidā: restorānā pie letes baudīšanai uz vietas vai līdzņemšanai, saņemt pasūtījumu McDrive vai īpaši paredzētā autostāvvietā, kur pasūtījums tiks nogādāts klientam līdz pat automašīnai.

“Mēs pastāvīgi meklējam veidus, kā sniegt mūsu viesiem vislabāko pieredzi McDonald's restorānos un nodrošināt ērtāko apkalpošanu. Šodien esam sasnieguši jaunu posmu mūsu izaugsmes ceļā, turpmāk ļaujot viesiem pasūtīt savu iecienītāko maltīti mobilajā aplikācijā un saņemt to sev ērtā saņemšanas vietā. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu klientiem sniedz dažādas priekšrocības. Patīkama restorānu vide, ērtības un ātra apkalpošana vienmēr ir bijušas mūsu raksturīgākās iezīmes, un, pateicoties digitālajām tehnoloģijām, mēs tās varam attīstīt un izcelt vēl vairāk,” norāda McDonald's Baltijas valstīs Vladimirs Janevskis (Vladimir Janevski).

Mobilā pasūtīšana un apmaksa piedāvā jaunas iespējas un lielāku ērtību, ļaujot restorāna viesiem pielāgot savu pasūtījumu tieši savām vajadzībām, tāpat kā to iespējams izdarīt restorānā. Kad pasūtījums ir apmaksāts, McDonald's aplikācijā iespējams ērti saglabāt kartes datus, lai nākamreiz tie nebūtu jāievada atkārtoti. Tāpat aplikācijā iespējams saglabāt arī pasūtījumu vēsturi no pirmās reizes, lai varētu ātrāk pasūtīt savu iecienītāko maltīti.

McDonald's mobilā aplikācija ir bez maksas pieejama Google Play vai App Store. Tā ļauj lietotājiem viegli atrast visus sev tuvumā esošos McDonald's restorānus, saņemt jaunākās ziņas par akcijām un īpašajiem piedāvājumiem, kā arī piedalīties programmā Mans McDonald's , kurā McDonald's viesi var pelnīt bonusa punktus un apmainīt tos bezmaksas maltīti, un tagad arī veikt pasūtījumu pirms ierašanās noteiktajā vietā. Tikai ar dažiem klikšķiem par klienta veikto pasūtījumu nonāk restorāna virtuvē un pēc tam aplikācijā norādītajā saņemšanas vietā: restorānā pie letes, pie galdiņa, McDrive vai īpaši paredzētā autostāvvietā, kur pasūtījums tiks nogādāts klientam līdz pat automašīnai.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.