Sākums Jaunumi Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” tagad pieejamas “Eleport” uzlādes stacijas

Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” tagad pieejamas “Eleport” uzlādes stacijas

2 minūtes lasīšanai
Eleport

Turpinot elektroauto uzlādes tīkla attīstību “Eleport” ir uzstādījis četras jaunas elektroauto uzlādes stacijas modes un izklaides centra “Rīga Plaza” autostāvvietā, kas atrodas blakus Bieķensalas ielai, nodrošinot kopumā 8 uzlādes pieslēgvietas.

“Šāda mērķtiecīga infrastruktūras attīstība ir būtiska, lai veicinātu ātrāku un ērtāku pāreju uz elektroauto. Uzlādes procesā svarīga ir tā savienojamība ar cilvēku ikdienas paradumiem. Tieši tāpēc, attīstot elektroauto uzlādes tīklu, būtiski ir veidot infrastruktūru, kas ir ērti un viegli pieejama jebkuram tās lietotājam. Uzlādes staciju izveide tirdzniecības centrā nodrošinās iespēju apvienot iepirkšanos vai kino apmeklējumu ar auto uzlādi, tādējādi savienojot patīkamo ar lietderīgo,” norāda “Eleport Latvija” vadītājs Kārlis Mendziņš.

““Rīga Plaza” rūp apkārtējā vide, un mēs atbalstām ilgtspējīgus risinājumus. Elektroauto izmantošana palīdz samazināt vides piesārņojumu un uzlabot gaisa kvalitāti. Savukārt jaunas uzlādes vietas padara elektroauto pieejamāku un veicina izvēlēties videi draudzīgākus pārvietošanās līdzekļus. Priecājamies, ka tirdzniecības centra apmeklētājiem un garāmbraucējiem varam piedāvāt ērtu un ātru elektroauto uzlādi,” saka “Rīga Plaza” pārvaldnieka “Colliers” aktīvu pārvaldes direktore Irīna Toropova.

“Rīga Plaza” autostāvvietā blakus Bieķensalas ielai ir uzstādītas jauna 200 kW* ultra ātrās uzlādes stacija, kā arī 120, 50 un 22kW uzlādes stacijas, tādā veidā šī uzlādes lokācija var apmierināt gan steidzīgākos cilvēkus, gan tos, kas meklē ko piemērotu nesteidzīgai atpūtai tirdzniecības centrā.

Uzlādes stacija vienlaicīgi nodrošina uzlādes iespējas astoņiem auto. Šīs uzlādes vietas ir publiski pieejamas visiem elektroauto lietotājiem. Ātrās uzlādes stacijas ir aprīkotas ar Eiropas standarta CCS un Japānas standarta CHAdeMO kabeļiem, savukārt maiņstrāvas stacija – ar Eiropas standarta Type 2 ligzdām.

“Eleport” stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot “Eleport” lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, skenējot QR kodu uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu caur https://uzlade.lv mājaslapu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…