Sākums Jaunumi Moller Auto uzsāk automašīnu abonēšanas pakalpojumu Moller Go

Moller Auto uzsāk automašīnu abonēšanas pakalpojumu Moller Go

2 minūtes lasīšanai
moller auto

Auto dīleru tīkls “Moller Auto” Latvijā uzsācis piedāvāt jaunu automašīnu abonēšanas pakalpojumu privātpersonām – “Moller Go”, pakalpojuma izveidē investējot 2,5 miljonus eiro. Šobrīd visas automašīnas, kas nonāks abonēšanas piedāvājumā, būs pilnīgi jaunas.

Sākotnēji automašīnu abonēšanai būs iespējams izvēlēties tādus automašīnu modeļus kā “Volkswagen T-Cross”, “Volkswagen Taigo”, “Volkswagen Arteon”, “Audi Q5” un “Audi A6”, turklāt abonēšanai pieejamo automašīnu modeļu sortimentu plānots paplašināt. Šobrīd “Moller Go” pakalpojums būs pieejams tikai Latvijā, proti, Rīgā un Ventspilī, bet nākotnē to paredzēts piedāvāt arī Lietuvā un Igaunijā.

Izīda Gerkena, “Moller Auto” uzņēmumu grupas izpilddirektore Baltijā uzsver: “Lēmums par “Moller Go” izveidi skaidri atspoguļo mūsu uzņēmuma stratēģiju, kuras pamatā ir pastāvīga attīstība, kā arī jaunu produktu un pakalpojumu radīšana. Proti, mūsdienu mobilitāte ļoti strauji mainās un attīstās, tāpēc mūsu kā savas nozares līderu uzdevums ir piedāvāt plašu un daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Mūsdienās cilvēki pieprasa ērtību, izvēles brīvību un pakalpojumus, kas atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām. Līdz ar to, piedāvājot abonēt jaunas automašīnas, mēs nodrošinām inovatīvu iespēju, kā bez ilgtermiņa saistībām lietot jaunākās un modernākās automašīnas.”

“Moller Go” izveide tika uzsākta sadarbībā ar Norvēģijas mobilitātes uzņēmumu “Casi”, kas piedāvā mobili responsīvus tehniskos risinājumus automašīnu abonēšanas pakalpojumu nodrošināšanai, un ir ērti lietojami visās ierīcēs.

“Mūsu misija ir sniegt iespēju pakalpojumu sniedzējiem uzsākt un paplašināt automašīnu abonēšanas pakalpojumus, kas var pārsteigt gala lietotājus. Proti, tā ļaujam gala patērētājiem piedzīvot sajūtu, ka automašīnas abonēšana ir kaut kas citādāks, neatkarīgi no tā, vai auto tiek abonēts uz trīs mēnešiem vai vairākiem gadiem. Esot “Moller Auto” tehnoloģisko risinājumu partnerim Baltijā, jūtamies priviliģēti un saviļņoti, ka varam piedāvāt lielisku klientu pieredzi,” saka “Casi” izpilddirektors un līdzdibinātājs Hanss Kristians Āss (Hans Kristian Aas).

“Moller Go” abonementā ir iekļauti visi plānveida sertificēta auto servisa apmeklējumi, OCTA un KASKO apdrošināšanas polises, diennakts palīdzība uz ceļa un maiņas auto, ja iestājas apdrošināšanas gadījums un nomātais auto nonāk remontā. Tāpat abonementā iekļaujas ziemas un vasaras riepu maiņa un uzglabāšana, kā arī mašīnas nolietojuma izmaksas.

Automašīnas abonēšanu var veikt tīmekļa vietnē: www.mollergo.lv, saņemot auto Rīgā vai Ventspilī. Ar abonēto auto var brīvi pārvietoties visā Baltijas teritorijā, un, ja nepieciešams, iepriekš vienojoties, arī ārpus tās.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…