Sākums Jaunumi Revolut lietotnē tagad var iegādāties ETF un drīzumā arī Eiropas uzņēmumu akcijas

Revolut lietotnē tagad var iegādāties ETF un drīzumā arī Eiropas uzņēmumu akcijas

2 minūtes lasīšanai
Revolut homepage January2017

Revolut, finanšu superlietotne ar vairāk nekā 29 miljoniem klientu visā pasaulē, šodien paziņoja par BTF ieviešanu visiem saviem klientiem visā Eiropas Ekonomikas zonā. No šodienas Revolut klientiem visā EEZ būs pieejami vairāk nekā 100 BTF, minimālā ieguldījuma summa ir tikai 1 EUR.

BTF apzīmē biržā tirgotos fondus un piedāvā klientiem vienkāršu un elastīgu veidu, kā dažādot savu tirgus ietekmi. Šie fondi iegulda plašā vērtspapīru klāstā, piemēram, akcijās vai obligācijās, un ietaupa klientiem daudz laika un izdevumu, salīdzinot ar ieguldījumu katrā vērtspapīrā atsevišķi. BTF ir pievilcīgs risinājums klientiem, kuri vēlas ieguldīt ilgtermiņā un nevēlas pārāk daudz personīgi iesaistīties tirdzniecībā.

No šodienas Revolut piedāvās visaptverošu BTF pārklājumu tādām jaunām nozarēm kā mākslīgais intelekts, kiberdrošība, ūdeņradis un lielie dati, kā arī tādām jau zināmām nozarēm kā videospēles, meži, elektriskie transportlīdzekļi, tīrā enerģija vai mākoņdatošana, kā arī tradicionālām nozarēm, piemēram, tehnoloģiju, veselības aprūpes, enerģētikas, ceļojumu un atpūtas un biotehnoloģiju. Piedāvājums attieksies uz lielāko daļu globālo indeksu, tostarp S&P 500, NASDAQ, DAX un FTSE. Lietotāji varēs diversificēt savus portfeļus, ieguldot BTF, kas aptver ne tikai akcijas, bet arī obligācijas un izejvielas.

Izmantojot Revolut, investīcijas ir pieejamas ikvienam: minimālā ieguldījumu summa BTF ir tikai 1 EUR. Revolut pārvaldības centrā, pieskaroties cilnei Turība, klienti varēs pārvietot naudas līdzekļus, ko viņi vēlas ieguldīt BTF. Lietotāji var pārbaudīt savu BTF darbību reāllaikā, izmantojot tiešsaistes uzraudzības sarakstus, tirdzniecības diagrammas un tirgus ziņas — tas viss pieejams lietotnē Revolut. Atkarībā no plāna klienti mēnesī var veikt 1 (Standart), 3 (Plus), 5 (Premium) vai 10 (Metal) bezmaksas darījumus. Pārsniedzot bezmaksas limitu, par katru darījumu tiks piemērota mainīga maksa 0,25% (min. 1 EUR) apmērā. Revolut piemēro arī glabāšanas maksu 0,12% apmērā gadā no lietotāja aktīvu tirgus vērtības, kas tiek iekasēta katru mēnesi.

Rolands Juteika, Turības un Tirdzniecības nodaļas vadītājs (EEZ) sacīja “Mūsu mērķis ir turpināt paplašināt mūsu piedāvājumu turības un tirdzniecības produktu jomā. BTF laišana klajā notika pēc veiksmīgas Revolut Securities Europe UAB tirdzniecības sturktūrvienības darbības uzsākšanas un ASV biržas sarakstā iekļauto akciju paplašināšanas visā EEZ pagājušā gada martā. Papildus tam mēs drīzumā ieviesīsim plašu citu ieguldījumu produktu klāstu, tostarp EEZ tirgos kotētas akcijas, kopfondus, obligācijas, Robo digitālās padomu platformas pakalpojumus un sarežģītāku tirdzniecības platformu pieredzējušiem tirgotājiem.”

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…