Sākums Jaunumi OSS Networks apvienojas ar telekomunikāciju tehnoloģiju uzņēmumu Enreach

OSS Networks apvienojas ar telekomunikāciju tehnoloģiju uzņēmumu Enreach

2 minūtes lasīšanai
Enreach OSS

Enreach, viens no visstraujāk augošajiem telekomunikāciju tehnoloģiju uzņēmumiem Eiropā, apvienojoties ar SIA “OSS Networks”, uzsāk savu darbību Baltijas telekomunikāciju risinājumu tirgū.

OSS Networks, kopš uzņēmuma dibināšanas 2010.gadā, nodrošina dažādus telekomunikāciju un IT pakalpojumus vairāk nekā 1100 uzņēmumiem.

Apvienošanās rezultātā OSS Networks turpinās iesākto pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem, vienlaikus uzsākot piedāvāt Enreach grupas mūsdienīgākos telekomunikāciju un cloud risinājumus. OSS Networks izstrādātais sakaru risinājums SmartMEX papildinās Enreach produktu portfeli mobilajiem operatoriem visā pasaulē.

Ar investīciju kompānijas Waterland atbalstu, OSS Networks ir kļuvis par Enreach uzņēmumu grupas jaunāko dalībnieku.

Enreach izpilddirektors Stijn Nijhuis: “OSS Networks ir izveidojis sev stabilu pozīciju Baltijas valstu sakaru tehnoloģiju tirgū, nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus. Īpaši jāuzsver diversifcētais klientu un pakalpojumu portfelis, t.sk. ilgstoša sadarbība ar lielākajiem balss sakaru operatoriem. Enreach un OSS Networks kopīgi nodrošinās  inovatīvus telekomunikāciju pakalpojumus Baltijas reģionā. Enreach pakalpojumu portfeli papildinās OSS Networks izstrādātā mobilā cloud PBX platforma SmartMEX, kas nostiprinās Enreach jaunattīstības tirgos kā vadošā telekomunikāciju platformu tehnoloģiju piegādātāju mūsu klientiem un partneriem pozīcijas. Esam ļoti pagodināti sveikt OSS Networks mūsu uzņēmumu grupā!”

OSS Networks arī turpmāk atradīsies Rīgā, Latvijā. Visi trīs uzņēmuma dibinātāji, Armands Meinarts, Juris Breicis un Mārtiņš Gailītis, turpinās vadīt un attīstīt uzņēmumu, lai sekmētu Enreach grupas izaugsmi. Šobrīd uzņēmumā tiek nodarbināti 26 profesionāli telekomunikāciju nozares speciālisti, tostarp spēcīga jaunu risinājumu izstrādes komanda.

OSS Networks vadītājs Armands Meinarts: “Desmit gadu laikā kopš OSS Networks strādā balss telekomunikāciju tirgū, esam spējuši piesaistīt vairāk kā 1100 MVU segmenta klientu un nodrošināt balss sakarus vairāk kā 33 000 lietotāju. Apvienojot mūsu zināšanas un pieredzi par uzņēmējdarbības vajadzībām vietējā tirgū ar Enrech grupas pakalpojumu portfeli, ticam, ka spēsim nodrošināt plašākus un piemērotākus balss sakaru un IT risinājumus.”

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…