28. septembris, 2021

Labākie mārketinga speciālisti dalīsies zināšanās un pieredzē pasākumā “GoGlobal”

goglobal

Šī gada 29. septembrī, sākot no plkst. 13.00, pirmo reizi norisināsies unikāls, virtuāls mārketinga sesiju pasākums “GoGlobal”. “Aleph Holding” un “Httpool” organizētajā pasākumā pulcēsies pasaules vadošie mārketinga speciālisti, kas visas dienas garumā dalīsies pieredzē un zināšanās, lai palīdzētu vietējiem zīmoliem ātrāk veicināt izaugsmi globālā mērogā, izmantojot reklāmas sociālajos medijos.

Unikālajā “GoGlobal” pasākumā būs iespējams uzzināt ne tikai to, kā veicināt sava zīmola izaugsmi globālā mērogā, izmantojot efektīvu veiktspējas reklāmu stratēģiju, bet arī to, kā veidot pamatu stratēģijai, sekot līdzi klientu gaidām un vajadzībām un kā stiprināt zīmolu, vienlaikus veicinot tā izaugsmi u.c. Dalība pasākumā ir pilnīgi bez maksas, tādēļ ikviens interesents aicināts reģistrēties un pieteikt savu dalību vietnē: goglobal.events.

“”GoGlobal” ir pirmais “Aleph Holding” apmācību pasākums, kas palīdzēs uzņēmumiem sasniegt jaunas virsotnes un maksimāli izmantot digitalizācijas un sociālo mediju piedāvātās iespējas globālā mērogā. Pasākums ļaus reklāmdevējiem mācīties no vadošajiem profesionāļiem un zīmoliem tirgū, kā arī gūt ieskatu jaunākajās tendences, lai efektīvi izmantotu iespējas, ko rada digitālās platformas un to četri miljardi lietotāju ik dienas,” pauž Māris Naglis, “Httpool” globālo klientu panākumu direktors.

Virtuālās apmācības apvienos nozares līderus un veiktspējas mārketinga speciālistus – dalībnieki varēs uzklausīt ieteikumus un mācīties no Kataržinas Palivodas (Katarzyna Paliwoda), Facebook” jauno tirgu vadītājas Centrālajā un Austrumeiropā, Denija Raita (Danny Wright), “Adweek” galvenā zīmolu vadītāja, Ērika Plotkina (Erikas Plotkinas), “Kilo Health” galvenā mārketinga vadītāja, Andreja Kugoniča (Andrej Kugonić), “Nordeus” mārketinga un izaugsmes vadītāja, Frederika Lucandera (Frederik Lucander), “Wolt” mārketinga viceprezidenta, un Māra Nagļa, “Httpool” globālo klientu panākumu direktora.

“Esam pagodināti strādāt ar tādiem pasaulē vadošiem zīmoliem kā “Kilo Health”, “Wolt”, “Printful” un daudziem citiem un esam priecīgi, ka varam būt daļa no viņu pārsteidzošās izaugsmes, kas notikusi pēdējo gadu laikā. Mēs esam apņēmības pilni turpināt savu mērķi – atbalstīt ietekmīgu uzņēmumu centienus attīstīties Latvijas tirgū un sasniegt vērienīgus panākumus kā vietējā, tā arī pasaules mērogā,” stāsta “Httpool” reģionālais vadītājs Baltijā Arnis Ozols.

“Aleph Holding” ir lielākais digitālo mediju globālais partneris, kas darbojas vairāk nekā 90 tirgos visā pasaulē, savienojot lielākos digitālo mediju spēlētājus ar reklāmdevējiem, kas paļaujas uz tiem. Uzņēmuma ekskluzīvie partneri dažādās pasaules valstīs ir “Twitter”, “Spotify”, “Snapchat”, “LinkedIn”, “TikTok”, “Facebook”, “Twitch”, “Tripadvisor,” “EA” u.c. “Httpool” ir “Aleph Holding” uzņēmums, kas pārstāv vadošās digitālo mediju platformas vairāk nekā 60 tirgos Eiropā un Āzijā. Unikālā kombinācija, kas apvieno piekļuvi nozīmīgākajiem digitālajiem spēlētājiem nozarē, inovatīvas tehnoloģijas, pieredzējušas komandas un plašas tirgus zināšanām, ļauj “Httpool” atbalstīt uzņēmumus un zīmolus, maksimāli palielinot viņu reklāmas centienus, ieguldījumu atdevi un veicinot uzņēmējdarbības rezultātu sasniegšanu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda