Sākums Jaunumi Labākie mārketinga speciālisti dalīsies zināšanās un pieredzē pasākumā “GoGlobal”

Labākie mārketinga speciālisti dalīsies zināšanās un pieredzē pasākumā “GoGlobal”

3 minūtes lasīšanai
goglobal

Šī gada 29. septembrī, sākot no plkst. 13.00, pirmo reizi norisināsies unikāls, virtuāls mārketinga sesiju pasākums “GoGlobal”. “Aleph Holding” un “Httpool” organizētajā pasākumā pulcēsies pasaules vadošie mārketinga speciālisti, kas visas dienas garumā dalīsies pieredzē un zināšanās, lai palīdzētu vietējiem zīmoliem ātrāk veicināt izaugsmi globālā mērogā, izmantojot reklāmas sociālajos medijos.

Unikālajā “GoGlobal” pasākumā būs iespējams uzzināt ne tikai to, kā veicināt sava zīmola izaugsmi globālā mērogā, izmantojot efektīvu veiktspējas reklāmu stratēģiju, bet arī to, kā veidot pamatu stratēģijai, sekot līdzi klientu gaidām un vajadzībām un kā stiprināt zīmolu, vienlaikus veicinot tā izaugsmi u.c. Dalība pasākumā ir pilnīgi bez maksas, tādēļ ikviens interesents aicināts reģistrēties un pieteikt savu dalību vietnē: goglobal.events.

“”GoGlobal” ir pirmais “Aleph Holding” apmācību pasākums, kas palīdzēs uzņēmumiem sasniegt jaunas virsotnes un maksimāli izmantot digitalizācijas un sociālo mediju piedāvātās iespējas globālā mērogā. Pasākums ļaus reklāmdevējiem mācīties no vadošajiem profesionāļiem un zīmoliem tirgū, kā arī gūt ieskatu jaunākajās tendences, lai efektīvi izmantotu iespējas, ko rada digitālās platformas un to četri miljardi lietotāju ik dienas,” pauž Māris Naglis, “Httpool” globālo klientu panākumu direktors.

Virtuālās apmācības apvienos nozares līderus un veiktspējas mārketinga speciālistus – dalībnieki varēs uzklausīt ieteikumus un mācīties no Kataržinas Palivodas (Katarzyna Paliwoda), Facebook” jauno tirgu vadītājas Centrālajā un Austrumeiropā, Denija Raita (Danny Wright), “Adweek” galvenā zīmolu vadītāja, Ērika Plotkina (Erikas Plotkinas), “Kilo Health” galvenā mārketinga vadītāja, Andreja Kugoniča (Andrej Kugonić), “Nordeus” mārketinga un izaugsmes vadītāja, Frederika Lucandera (Frederik Lucander), “Wolt” mārketinga viceprezidenta, un Māra Nagļa, “Httpool” globālo klientu panākumu direktora.

“Esam pagodināti strādāt ar tādiem pasaulē vadošiem zīmoliem kā “Kilo Health”, “Wolt”, “Printful” un daudziem citiem un esam priecīgi, ka varam būt daļa no viņu pārsteidzošās izaugsmes, kas notikusi pēdējo gadu laikā. Mēs esam apņēmības pilni turpināt savu mērķi – atbalstīt ietekmīgu uzņēmumu centienus attīstīties Latvijas tirgū un sasniegt vērienīgus panākumus kā vietējā, tā arī pasaules mērogā,” stāsta “Httpool” reģionālais vadītājs Baltijā Arnis Ozols.

“Aleph Holding” ir lielākais digitālo mediju globālais partneris, kas darbojas vairāk nekā 90 tirgos visā pasaulē, savienojot lielākos digitālo mediju spēlētājus ar reklāmdevējiem, kas paļaujas uz tiem. Uzņēmuma ekskluzīvie partneri dažādās pasaules valstīs ir “Twitter”, “Spotify”, “Snapchat”, “LinkedIn”, “TikTok”, “Facebook”, “Twitch”, “Tripadvisor,” “EA” u.c. “Httpool” ir “Aleph Holding” uzņēmums, kas pārstāv vadošās digitālo mediju platformas vairāk nekā 60 tirgos Eiropā un Āzijā. Unikālā kombinācija, kas apvieno piekļuvi nozīmīgākajiem digitālajiem spēlētājiem nozarē, inovatīvas tehnoloģijas, pieredzējušas komandas un plašas tirgus zināšanām, ļauj “Httpool” atbalstīt uzņēmumus un zīmolus, maksimāli palielinot viņu reklāmas centienus, ieguldījumu atdevi un veicinot uzņēmējdarbības rezultātu sasniegšanu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…