23. jūlijs, 2021

Philips izziņojis 498P9Z – 49 collu super plato monitoru

498P9Z

Lai neatpaliktu no mūsdienu strauji augošās darba vides, profesionāļiem ir nepieciešami efektīvi veidi, kā pildīt ikdienas pienākumus, un augstas veiktspējas monitoram ir izšķiroša loma. Lai apmierinātu profesionāļu, piemēram, finanšu konsultantu, grafisko dizaineru, arhitektu, programmētāju un jebkura cita lietotāja vajadzības, kas uzskata, ka nepieciešams lielāks ekrāna laukums labākai visus atvērto programmu logu pārredzamībai, jaunais mūsdienīgais 49″ (48.8″ / 124 cm diag.) displejs 498P9Z ar 32:9 malu attiecību ir šeit, lai to atbalstītu. Šim godalgotajam monitoram ir uzticams un augstas kvalitātes izliekts VA panelis, 165 Hz atsvaidzes intensitāte un Adaptive-Sync, lai nodrošinātu augstu veiktspēju ikdienas pienākumos, kā arī kādās spraigākās dažādu spēļu un izklaižu stundās.

Paplašiniet savu redzesloku

Šis SuperWide 49″ ekrāns ar 5120 x 1440 izšķirtspēju ir paredzēts, lai aizstātu vairāku monitoru iestatījumus patiesi plašam skatam ar malu attiecību 32:9. Sajūta ir tāda pati kā ar diviem 27″ 16:9 QuadHD (2560 x 1440) blakus nostādītiem displejiem. Jebkurš profesionālis būs pārsteigts par papildu ekrāna realitāti ar jauno 49″ monitoru: izklājlapas kļūst pilnībā redzamas, bet video veidotāji un programmētāji var vienlaikus sekot priekšskatījumiem un laika grafikiem. Ekrāna 1800R līkne nodrošina aizraujošāku un ērtāku pieredzi, atspoguļojot dabisko skata lauku un samazinot atspīdumu un deformāciju. Arhitektiem, grafiskajiem dizaineriem, video veidotājiem, programmētājiem un tiem, kas strādā finanšu jomā, ir nepieciešama virsma, kas ļauj vienlaikus redzēt vairāku programmu logus, atbalstot viņu radošumu un palielinot produktivitāti – šis ekrāns noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu lietotāju.

Acij tīkamie augstākā līmeņa vizuālie noformējumi

Pateicoties 165 Hz atsvaidzes intensitātei, Philips 498P9Z ir ne tikai darbarīks, bet arī spēļu sapņu mašīna. Ar VESA sertificēto DisplayHDR 400 atbalstu tas nodrošina ievērojamu uzlabojumu salīdzinājumā ar parastajiem SDR displejiem, radot pārsteidzošu spilgtumu, kontrastu un . Pilnīgāka jauno, bagātīgo krāsu palete priecē, savukārt 165 Hz atsvaidzes intensitāte un Adaptive-Sync nodrošina vienmērīgu spēlēšanu, kad ir pabeigts. Jebkurš ekrānā redzamais medijs ir uzlabots un piegādāts vislabākajā veidā, un monitors var arī viegli atbalstīt ikdienas spēļu sesijas, dažus kaujas karaliskos raundus, īsu pacelšanos un nolaišanos lidojuma simulatorā vai pāris rallija apļus.

Vizualizācija, kas izveidota profesionāļiem un biežiem lietotājiem, ir acij tīkama. Ar pretatspīdumu un zemu monitora atstarojumu attēli ir kristālskaidri ar tīru krāsu un lielisku dzidrumu. Acu saudzēšanas tehnoloģijas, piemēram, FlickerFree, EasyRead režīms un LowBlue režīms darbojas kopā, lai iegūtu ērtāku skatīšanās pieredzi, filtrētu kaitīgās zilās gaismas emisijas un novērstu mirgošanu.

Paredzēts vairāku uzdevumu veikšanai

Šāds platekrāna laukums ir ideāli piemērots daudzuzdevumu veikšanai. Displeja attiecība un izmēri ļauj lietotājiem vienlaikus atvērt vairākas programmas un dokumentus, nežonglējot ar atvērtiem failiem: tērzēšana, e-pasti, video un datu lapas – tas viss atrod vietu šajā 49″ monitorā. Bet ekstrēmākajiem iestatījumiem un daudzu uzdevumu veikšanai ir pieejama arī MultiView tehnoloģija un iebūvēts KVM slēdzis. MultiView ļauj savienot vairākus avotus un apskatīt tos līdzās, lai lietotāji vienlaikus varētu strādāt ar vairākām ierīcēm, piemēram, datoru un piezīmjdatoru, savukārt, pateicoties MultiClient integrētam KVM slēdzim, lietotāji varēs pārvaldīt divus atsevišķus datorus ar vienu monitora tastatūras un iestatījumu, viegli pārslēdzoties starp avotiem. Ērtai un vienkāršai lietošanai šim modelim ir plašas un pilnīgas savienojamības iespējas ar viedo kabeļu pārvaldību, lai darba zonas būtu tīras un organizētas. Uzņēmumi var tikai iegūt, izmantojot tik lielu ekrānu ar līdzīgām funkcijām darbstacijās, kas paredzētas sadarbībai, nodrošinot darbiniekus ar vienu, bet pietiekami lielu ekrānu.

Philips 498P9Z būs pieejams no 2021. gada augusta par ieteicamo cenu 1149 EUR.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.