1. augusts, 2021

Pusaudži un jaunieši var pieteikties bez maksas izmēģināt virtuālo terapiju

vr lab 2

Lai pusaudžiem un jauniešiem Latvijā nodrošinātu inovatīvas un interaktīvas psihoterapijas konsultācijas, informācijas tehnoloģiju “TietoEVRY” ar Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centru atklāj iespēju pieteikties virtuālās terapijas izmēģinājuma konsultācijām. Pusaudžiem un jauniešiem izmēģinājuma konsultācijas no 10.jūnija notiks Jaunās Teikas kopstrādes telpu “Teikums” terasē.

Virtuālās terapijas laboratorija paredz augsti kvalificētu, uz pierādījumiem balstītu metodi, ar kuras palīdzību pusaudžiem un jauniešiem psihoterapijas konsultācijas norisināsies virtuālajā paplašinātajā realitātē. Tādējādi terapijā varēs trīsdimensionālā ē pilnveidot svarīgas emociju kontroles prasmes un praktizēt mūsdienīgu komunikāciju ar speciālistu.

“Psihoterapeits un psihoterapijas konsultācijas ir bijušas pieprasītas vienmēr, bet novērojam, ka šādu pakalpojumu pieejamību pusaudžiem un jauniešiem nepieciešams sniegt ar modernu un saprotamu pieeju. Uzskatām, ka sinerģijā ar inovācijām veicināsim gan sabiedrības izpratni par psihoterapijas nozīmi mūsdienās, gan kopējo sabiedrības labsajūtu,” akcentē informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “TietoEVRY” Latvijas filiāles vadītāja Valērija Vārna.

Uzņēmums “TietoEVRY” nodrošinās bezmaksas psihoterapijas izmēģinājuma konsultācijas, lai ilgtermiņā pusaudžu un jauniešu mentālās veselības pakalpojumi Latvijā kļūtu pieejamāki.

“Tas ir labs veids, kā aizsniegt un ieinteresēt terapijas procesā pusaudžus un jauniešus, kuriem tradicionālas terapijas formas un metodes nav bijušas pietiekami efektīvas, interesantas vai motivējošas. Sākumā virtuālo vidi vairāk izmantoja spēlēm, izklaidēm, bet mūsdienās pielieto dažādu situāciju un scenāriju izspēlēšanai, kas dzīvē nebūtu iespējami,” ar mentālās veselības un tehnoloģisko risinājumu mijiedarbību dalās Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra Nils Sakss Konstantinovs.

Virtuālās terapijas izmēģinājuma konsultācijas, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākums un ierobežojums, sadarbībā lielāko mūsdienu jauno rajonu Rīgā – Jauno Teiku, norisināsies “Teikums” terasē Gustava Zemgala gatvē 78, no 2021. gada 10. jūnija.

Lai izmantotu iespēju pieteikties virtuālās terapijas laboratorijas izmēģinājuma konsultācijām, pusaudži, jaunieši un viņu aicināti aizpildīt pieteikumu vietnē: www.pusaudzis.lv/vrlab

– – –

par virtuālās terapijas laboratoriju pieejama šeit:

https://www.tietoevry.com/lv/kampana/2021/virtualas-terapijas-laboratorija

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.