Sākums Jaunumi Latvijas Jaunuzņēmumu asociācija informēs par Eiropas Ekonomikas zonas fondu piedāvātajiem atbalsta mehānismiem

Latvijas Jaunuzņēmumu asociācija informēs par Eiropas Ekonomikas zonas fondu piedāvātajiem atbalsta mehānismiem

1 minūtes lasīšanai
Fund your startup

Lai motivētu jaunuzņēmumus izmantot Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) fondu iespējas, 3.augustā tiešsaistē norisināsies Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijas “Startin.LV”, Ekonomikas ministrijas un START EASY Interreg Europe organizēts vebinārs par EEZ aktuālajiem sniegtajiem atbalsta mehānismiem “Fund Your Startup: 2021 is still full of magic”.

Tiešsaistes pasākumā Startin.LV iepazīstinās ar 2021.gadā pieejamajiem un plānotajiem EEZ fondu finansēšanas instrumentiem un informēs par tuvāko projektu pieteikumu termiņu beigām. Īpaša uzmanība tiks pievērsta Norvēģijas finanšu instrumentam (Norway Grants) neliela apjoma granta shēmai, kura piedāvā finansējumu līdz 130 000 eiro.

Ar savu pieredzi ārējā finansējuma piesaistē no EEZ fondiem dalīsies pasākuma galvenais eksperts Reinis Budriķis, kurš līdz šim piesaistījis vairāk nekā 50 milj. eiro lielu finansējumu Latvijas un starptautiskiem uzņēmumiem, kā arī piedalījies vairāk nekā 30 uzņēmumu stratēģisko plānu izstrādē.

Informatīvais diskusiju vebinārs “Fund Your Startup: 2021 is still full of magic” norisināsies 3.augustā no plkst. 16:00 līdz 17:30 un būs skatāms tiešraidē Startin.LV Facebook lapā. Pasākums notiks angļu valodā un tajā aicināti piedalīties jaunuzņēmumu pārstāvji, kuri plāno piesaistīt finansējumu no EEZ fondiem.

Tiešsaiste uz pasākumu: https://fb.me/e/UDhHmuVV

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…