Sākums LG jaunumi LG sola līdz 2050. gadam pāriet uz 100% atjaunojamas enerģijas izmantošanu

LG sola līdz 2050. gadam pāriet uz 100% atjaunojamas enerģijas izmantošanu

2 minūtes lasīšanai
LG Logo

LG Electronics (LG) šodien ilgtspējības stratēģijas ietvaros publiskojis savu apņemšanos līdz 2050. gadam pilnībā pāriet uz atjaunojamas enerģijas izmantošanu. Šis paziņojums tikko publiskotajā LG Electronics Ilgtspējas ziņojumā papildina iepriekš pausto solījumu līdz 2030. gadam sasniegt oglekļa izmešu neitralitāti, īstenojot Zero Carbon 2030 iniciatīvu, kurā LG apsolījis līdz 2030. gadam ražošanā samazināt oglekļa izmešus līdz 50% no 2017. gada līmeņa.

Šī pāreja tiks īstenota pa reģioniem, sākot ar Ziemeļameriku, kur gada laikā tiks panākts, ka visus birojus un ražotnes darbinās atjaunojamā enerģija. LG ražotnes ārpus Dienvidkorejas tuvojas mērķim, lai nākamajos četros gados 50% to elektroenerģijas vajadzību nodrošinātu ar atjaunojamu enerģiju.

Šī mērķa sasniegšanai globālā līmenī būs nepieciešama daudzveidīga stratēģija, tostarp paredzot augstas efektivitātes LG saules paneļu uzstādīšanu uz ēkām, elektroenerģijas pirkumu līgumu izmantošanu, kas ļauj uzņēmumiem elektroenerģiju iegādāties pa tiešo no piegādātājiem, atjaunojamo elektroenerģijas kredītu (REC) sertifikātu izmantošanu un piedalīšanos Green Premium programmā Dienvidkorejā, lai savā mājas tirgū videi draudzīgu enerģiju iegādātos tieši no Korea Electric Power Corporation (KEPCO).

Šobrīd LG ražotnē Noidā Indijā uzstāda saules moduļus ar 3,2 MW jaudu, iegūstot elektroenerģiju, lai nodrošinātu elektrību arī LG administratīvajam birojam. Šis projekts tiks paplašināts Videi draudzīgas attīstības mehānisma (CDM) ietvaros, ļaujot LG nodrošināt oglekļa izmešu samazināšanas sertifikātu no ANO Vispārējās konvencijas par klimata pārmaiņām (UNFCCC).

„Mūsu apņemšanos radīt labāku dzīvi visiem vislabāk iespējams aktualizēt ar LG pāreju uz atjaunojamas enerģijas izmantošanu un oglekļa neitralitātes sasniegšanu,” norāda LG Electronics drošības un vides aizsardzības nodaļas vecākais viceprezidents Parks Pjungu (Park Pyung-gu). „Šodienas pasaulē inovācijas netiek radītas tikai laboratorijā, tām jānotiek arī mūsu rūpnīcās. Šodienas ražotājiem ir vienreizēja iespēja sniegt nākamajai paaudzei pasauli, kuru ir vērts mantot, un uzņēmumā LG mēs šo atbildību uztveram ļoti nopietni.”

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In LG jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…