Sākums LG jaunumi Jaunākie LG InstaView ledusskapji ar pirmšķirīgu dizainu rada izsmalcinātību jebkurā virtuvē

Jaunākie LG InstaView ledusskapji ar pirmšķirīgu dizainu rada izsmalcinātību jebkurā virtuvē

6 minūtes lasīšanai
instaview door in door

Jaunākie LG InstaView ledusskapji ar pirmšķirīgu dizainu rada izsmalcinātību jebkurā virtuvē

Uzņēmuma jaunie Side-by-Side ledusskapji sniedz stilīgu dizainu, nevainojamu dzesēšanu un nākamā līmeņa ērtības

LG Electronics (LG) tirgū laiž jaunākos InstaView™ Door-in-Door™ ledusskapjus ar jaunām dizaina inovācijām un uzlabotām funkcijām. Izskatīgie jaunie modeļi ar izsmalcinātu stilu un uzlabotām lietotāju ērtībām lepojas ar progresīvāku InstaView™ Door-in-Door™ funkciju un LG tehnoloģijām pārtikas produktu svaiguma maksimizēšanai.

Izsmalcinātāks izskats ar uzlabotu dizainu

LG InstaView™ Door-in-Door™ ledusskapji, kas uzlabo ērtības virtuvē kopš to nonākšanas tirgū 2015. gadā, saņēmuši papildu uzlabojumus jaunajā modeļu klāstā. Jaunākajiem LG InstaView modeļiem ir plakans nerūsējošā tērauda dizains, kas sniedz lielāku vizuālā līdzsvara un vienotības sajūtu. Ar stilīgiem melniem rāmjiem, kas līdzinās tiem, kādi atrodami jaunajās LG mikroviļņu un cepeškrāsnīs, InstaView™ Door-in-Door™ ledusskapji nevainojami saskan ar citām sadzīves tehnikas iekārtām virtuvē, palīdzot radīt mierīgu, aicinošu un elegantu vidi.

Šīgada InstaView ledusskapjiem ir gludāks izskats ar tonētu stikla paneli, kas aizņem visu labo durvju augšējo pusi. Pats InstaView logs arī ir palielināts, lai lietotāji spētu vairāk ielūkoties ledusskapī. LG InstaView izgaismo ledusskapja iekšpusi tikai ar diviem piesitieniem pie durvju caurspīdīgā stikla, bet Door-in-Door samazina aukstā gaisa zudumu, sniedzot ērtu vietu bieži lietojamo produktu uzglabāšanai.

Nevainojamo un mūsdienīgo 2021. gada InstaView ledusskapja stilu turpina UltraSleek Door™ dizains, kurā iestrādāti gudri noslēpti, taču viegli pieejami rokturi, un jaunais ūdens dozators, kas integrēts pašā dozatora svirā un kam ir apgaismojums, kas rada maigu gaismu izslāpušu lietotāju vadīšanai.

LG InstaView Door in Door
LG InstaView Door in Door

Svaigāks ūdens un pārtika veselīgākām, ērtākam dzīvesveidam

Lai apmierinātu aizvien pieaugošās patērētāju prasības pēc uz higiēnu un veselību orientētām funkcijām un uzlabotas lietotāju pieredzes, jaunie InstaView ledusskapji aprīkoti ar LG UVnano™ tehnoloģiju, kas izmanto ultravioleto gaismu, lai aizsargātu ūdens dozatoru no potenciāli kaitīgām baktērijām. UVnano, kas pirmo reizi tika ieviests 2017. gadā atsevišķiem premium LG ūdens dozatoriem, reizi stundā ieslēdzas automātiski, lai uz ledusskapja ūdens dozatora likvidētu līdz pat 99,99% baktēriju1. Lai iegūtu vēl lielāku sirdsmieru, UVnano funkciju iespējams aktivizēt jebkurā laikā tikai ar vienas pogas piespiešanu, lai lietotāji spētu baudīt tikko filtrētu ūdeni no higiēniski tīra dozatora, kad vien viņi to vēlas.

Jebkura ledusskapja pamata funkcija ir pēc iespējas ilgāk saglabāt pārtikas produktus svaigus. Un, pateicoties LINEARCooling™ un DoorCooling+™, LG InstaView modeļi to paveic izcili, saglabājot svaigus pārtikas produktus kraukšķīgus un sulīgus līdz pat septiņām dienām. LINEARCooling minimizē temperatūras svārstības, kas ir galvenais pārtikas produktu sabojāšanās iemesls2, bet DoorCooling+ atdzesē ledusskapja durvju nodalījumu, novirzot jaudīgu gaisa plūsmu no stratēģiski izvietotām ventilācijas lūkām3.

LG InstaView Door in Door
LG InstaView Door in Door

Lielāka izsmalcinātība un ērtības ar Craft Ice un viedajām funkcijām

LG Craft Ice™, kas pirmo reizi debitēja LG 2019. gada InstaView French-Door ledusskapju klāstā, tagad pieejama jaunajos Side-by-Side InstaView modeļos. LG Craft Ice sistēma rada 50 milimetrus lielas lēni kūstošas ledus bumbas, kas izskatās izsmalcināti un, pats svarīgākais, dzērienu sākotnējo garšu saglabā ilgāku laiku.

Tikmēr LG ThinQ™ lietotne ļauj lietotājiem uzraudzīt un kontrolēt savu InstaView ledusskapi, pārbaudīt tā enerģijas patēriņu, saņemt brīdinājumus, ja durvis ir atstātas vaļā, un pat pielāgot ledusskapja iekšpuses apgaismojuma gaišumu atkarībā no dienas laika. LG ThinQ™ atbalsta arī Google Assistant bezrūpīgai balss kontrolei4 un ietver Smart Learner funkciju, kas spēj mācīties no ledusskapja lietošanas paradumiem, lai optimizētu dzesēšanas veiktspēju un energoefektivitāti.

LG InstaView Door in Door
LG InstaView Door in Door

# # #

1 Novērtēts TÜV Rheinland, izmantojot LG testēšanas metodi, mērot Escherichia coli, Staphylococcus aureus un Pseudomonas aeruginosa samazināšanos destilēta ūdens paraugos pēc produkta pakļaušanas UV LED apgaismojumam 10 minūtes stundā pēc kopumā 24 stundām parastā mājsaimniecības vidē. Faktiskie rezultāti var atšķirties atkarībā no vides apstākļiem un lietojuma. Produkts neārstē veselības problēmas un negarantē, ka produktu filtrētais ūdens būs brīvs no piesārņotājiem, piemēram, mikrobioloģiskām daļiņām.

2 Pamatojoties uz TÜV Rheinland testa rezultātiem, izmantojot LG iekšējās testēšanas metodi, lai noteiktu laiku, kas nepieciešams, lai sasniegtu pakčoja 5% svara zuduma rādītāju, kas atrodas LGE LINEARCooling modeļa GSXV91NSAE svaigo produktu nodalījumā. Faktiskās lietošanas laikā rezultāti var atšķirties.

3 Pamatojoties uz TÜV Rheinland testa rezultātiem, izmantojot LG iekšējās testēšanas metodi, salīdzinot laiku temperatūras kritumam augšējā nodalījumā novietotai ūdens tvertnei starp DoorCooling+ un Non-DoorCooling+ modeļiem. Tikai piemērojamie modeļi. Produktu attēli ir paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem, un darbības rezultāti var atšķirties no faktiskās lietošanas un citiem vides apstākļiem. DoorCooling+ funkcijai paredzēts pārtraukt darboties, kad durvis tiek atvērtas.

4 Viedās funkcijas un balss asistenta funkcionalitāte atšķiras atkarībā no modeļa, var nebūt pieejama visos tirgos.

###

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet www.LGnewsroom.com.

Papildu informācija:

“LG Electronics Latvia”

Valentīna Beļinska

Tālrunis: +371 67311337

E-pasts: valentina1.kosmane@lge.com

“LG Electronics” sabiedrisko attiecību konsultante

Katrīna Antmane

Tālrunis: +371 29623240

E-pasts: katrina.antmane@mmacomms.lv

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In LG jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…