Sākums Jaunumi Kā interneta telefonija palīdz ietaupīt?

Kā interneta telefonija palīdz ietaupīt?

2 minūtes lasīšanai
zadarma3

Kā rāda prakse, uzņēmumi neizbēgami saskaras ar konflikta situācijām. Šajā gadījumā par neatsveramu palīgu kļūst sarunu ierakstīšana, kas var kalpot kā nozīmīgs faktors konfliktu risināšanā. Uzņēmuma “Zadarma” IP-telefonijas piedāvā ne tikai sarunu ierakstīšanu un glabāšanu – sistēma prot arī atpazīt un analizēt runu. Runas atpazīšanas sistēma “runā” 44 valodās, tai skaitā latviešu un lietuviešu valodā, kas ir aktuāli Baltijas tirgum.

Ja menedžerim nav laika klausīties zvanu centra sarunas ar klientiem, viņš var saņemt paziņojumus par noderīgu vai vajadzīgu zvanu. Piemēram, var iestatīt paziņojumu saņemšanu, kad sarunās parādās lamuvārdi vai īpašs scenārijs, kas liecina par darījuma noslēgšanu. Ja zvana centra darbinieks darbojas pēc darījuma noslēgšanas scenārija vai arī klients izmanto lamuvārdus, saruna uzreiz tiek nosūtīta jums e-pastā, un jums ir iespēja to noklausīties vai izlasīt. Turklāt iekšējā analītikas sistēma vērtē katru sarunu, ieliekot noteiktu atzīmi, tādējādi uzņēmumam ir iespēja digitalizēt katra zvanu centra darbinieka darba rezultātu un uzlabot viņa efektivitāti.

Ne mazāk noderīgs instruments ir zvanu izsekošana. Tā palīdz analizēt bezsaistes un tiešsaistes reklāmas kanālu efektivitāti, izmantojot zvanus un web-analītikas sistēmu. Piemēram, jūs izvietojāt banerus dažādos interneta portālos vai izmantojāt konteksta reklāmu. Zvanu izsekošana kopā ar analītiku pateiks jums, cik daudz naudas ir nesusi tā vai cita reklāma; kura no reklāmām piesaista zvanus ar zemu konversiju un kuru kanālu vispār vajadzētu izslēgt no mārketinga ķēdes.

Lai uzstādītu interneta telefoniju uzņēmumā, nav nepieciešamas speciālas zināšanas. Pat ja zvanu centri fiziski atrodas dažādās pilsētās vai pat valstīs, risinājuma uzstādīšana aizņems ne vairāk kā pusstundu. Izmantojot uzstādīšanas un konfigurēšanas rokasgrāmatu, jebkurš uzņēmējs vai uzņēmuma darbinieks var aktivizēt un iestatīt interneta telefoniju “Zadarma” un integrēt to ar CRM sistēmu. Problēmu gadījumā viņam palīdzēs “Zadarma” atbalsta dienesta pieredzējušie darbinieki un uz visiem jautājumiem atbildēs diennakts terzētavā vai pa tālruni.

Par godu Ziemassvētkiem un uzņēmuma 15. gadadienai “Zadarma” izsludina atlaides tālruņa numuriem, kā arī tarifiem – šis piedāvājums ir spēkā arī Latvijā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…