21. decembris, 2021

Interneta telefonija palīdzēs ietaupīt Latvijas uzņēmumiem

zadarma

Interneta telefonija ir pakalpojums, kas ļauj telefonizēt biroju vai izveidot attālo zvanu centru burtiski dažu minūšu laikā. Kopā ar segmenta līderi Austrumeiropā – telefonijas pakalpojumu sniedzēju “Zadarma” – skaidrojam, kas ir interneta telefonija, kāpēc to integrēt ar CRM sistēmu un kā zvanu izsekošana var palīdzēt ietaupīt jūsu uzņēmumam.

Pieņemsim, jūsu plāno apgūt ārvalstu tirgu vai izveidot filiāļu tīklu. Tiešsaistes pakalpojumu laikmetā ar attīstītu loģistiku nav obligāti atvērt pilnvērtīgu biroju. Pietiek ar tā saucamo virtuālo biroju. Viss, kas nepieciešams, – kvalificēti darbinieki, stabils interneta savienojums un telefona .

Balss izvēlne, ienākošo un izejošo zvanu scenāriji, visu sarunu ieraksts un runas atpazīšana, telefonijas integrācija ar klientu uzskaites sistēmu, telefona numuri 100 pasaules valstīs – tas viss šķiet sarežģīti. Tomēr pilnvērtīgu zvanu centru ir iespējams pieslēgt burtiski 20 minūšu laikā.

zadarma
zadarma

Interneta telefonija ir telefonu , kas atrodas pakalpojumu sniedzēja serveros. Ar tās palīdzību jebkurš uzņēmums var izveidot pilnvērtīgu zvanu centru pat bez fiziska biroja klātbūtnes valstī. Jūs pieslēdzat virtuālo numuru vajadzīgajā valstī un pilsētā, uzstādāt zvanu maršrutizāciju un iekārtas. Zvanīt un saņemt zvanus var, izmantojot datora programmatūru, lietojumprogrammas tālrunī, parastus biroja IP-telefonus vai jūsu pārlūkprogrammu. Ja nav stabila interneta savienojuma, tad visus ienākošos zvanus var pāradresēt uz jūsu mobilo tālruni.

Serviss “Zadarma” piedāvā virtuālo numuru pieslēgumu 100 pasaules valstīs, ieskaitot mobilos, pilsētas, kā arī bezmaksas zvanu numurus jeb “toll free”. Uzņēmums var pieslēgt jebkuru tālruņa numuru Latvijā, pat mobilo, un saņemt uz to īsziņas.

Paplašinot uzņēmējdarbību uz citu valsti, ir svarīgi padomāt par to, lai klientam būtu ērti veikt pirkumu vai saņemt palīdzību atbalsta dienestā. Lai to izdarītu, uzņēmumiem ir nepieciešami vietējie numuri, uz kuriem var zvanīt ērti un lēti (bet vislabāk – vispār bez maksas). “Zadarma” telefona numuru jebkurā pasaules vietā var apvienot vienā telefonu tīklā, un jūsu menedžeri no Rīgas varēs atbildēt uz zvaniem no Lielbritānijas, Brazīlijas, Polijas un citām valstīm.

Uzņēmums “Zadarma” piekopj demokrātisku cenu politiku un piedāvā izdevīgus tarifu plānus dažāda mēroga biznesiem. Neatkarīgi no tā, cik daudz cilvēku strādā uzņēmumā – 1 vai 5000 – būs atrodams piemērots plāns.

Plāni ir izstrādāti tā, lai klients maksātu tikai par telefonsakariem, nevis par katru pakalpojumu atsevišķi. Tādējādi tarifu paketes “Office” un “Corporation” jau ietver sevī tālruņa numuru, izejošos zvanus un plašas telefonijas funkcijas.

Pat bezmaksas tarifā ir iekļauta integrācija ar populārām CRM sistēmām, un, ja jums vēl nav CRM, tad serviss piedāvā ērtu risinājumu – “CRM Zadarma”. Klientu uzskaites sistēmā ir par visiem kontaktiem, un jūs varēsiet izveidot tā saucamo pārdošanas piltuvi (izsekot klienta ceļu no pirmā kontakta līdz noslēgtam darījumam), uzdot darbiniekiem uzdevumus, veidot tikšanās un video konferences.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.