6. aprīlis, 2023

Revolut drīz izlaidīs ETF un Eiropas akciju pakalpojumus

Revolut homepage January2017

Revolut, kam ir globāla finanšu superlietotne ar vairāk nekā 28 miljoniem mazumtirdzniecības lietotāju, ir paziņojis par savu akciju tirdzniecības pakalpojumu ieviešanu Eiropas Ekonomiskajā Zonā (EEZ). Pateicoties veiksmīgajam tirdzniecības struktūrvienības darbam Lietuvā, uzņēmums tagad var piedāvāt esošās klientiem Beļģijā, Vācijā un Itālijā.

tirdzniecības platforma kļūst arvien populārāka starp investoriem, kas ir ieinterisēti tirgoties ar esošām akcijām. No Apple līdz Zoom vai Tesla — lietotāji var atklāt vairāk nekā 1000 dažādu akciju, kuru skaits tuvākajos mēnešos pieaugs līdz 2200. Akciju tirdzniecībai platformā ir nepieciešams konta depozīts tikai 1 $ apmērā, padarot šo pakalpojumu pieejamu visiem. Ar parocīgu lietotni lietotāji var apskatīt sev interesējošās ienesīgumu reāllaikā tiešsaistes uzraudzības sarakstos, tirdzniecības diagrammās un tirgus ziņās.

Tiem, kam nav iepriekšējas pieredzes tirdzniecībā, piedāvā sešu nodarbību kursu, kas palīdzēs iepazīties ar investīciju un tirdzniecības pamatjēdzieniem, pirms portfeļa izveidošanas lietotnē. Lai atrastu šo kursu, lietotājiem ir jādodas uz Revolut lietotnes sadaļu Pārvaldības centrs un jāizvēlas sadaļa Apmācības.

Revolut Turības un Tirdzniecības (EEZ) nodaļas vadītājs Rolandas Juteika saka: “Papildus biržā kotētajām akcijām mēs drīzumā varēsim piedāvāt virkni citu ieguldījumu produktu klāstu, tostarp biržā tirgotos fondus (ETF), akcijas, kas kotētas EEZ tirgos, kopieguldījumu fondus, obligācijas, Robo digitālās padomu platformas pakalpojumus un sarežģītāku tirdzniecības platformu pieredzējušiem tirgotājiem.”

Pilnībā funkcionējošā Eiropas tirdzniecības struktūrvienība Revolut Securities Europe UAB 2021. gadā no Lietuvas Bankas ieguva B kategorijas finanšu brokeru uzņēmuma licenci. Esošie tirdzniecības pakalpojumu lietotāji, kas ir EEZ rezidenti, tiks pārcelti uz jauno Eiropas tirdzniecības struktūrvienību un par to tiks informēti tuvāko nedēļu laikā.

Atkarībā no plāna lietotāji mēnesī var veikt 1 (Standard), 3 (Plus), 5 (Premium) vai 10 (Metal) tirdzniecības darījumus bez maksas. Kad bezmaksas darījumu limits ir sasniegts, maksās mainīgu maksu 0,25% apmērā (min. 1 $) par katru pēc tam veikto tirdzniecības darījumu. Revolut piemēro arī glabāšanas maksu 0,12% USD apmērā gadā, kas tiek aprēķināta no lietotāja aktīvu tirgus vērtības, tā tiek iekasēta katru mēnesi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda