Sākums Jaunumi Revolut ievieš viedo abonementu funkciju

Revolut ievieš viedo abonementu funkciju

1 minūtes lasīšanai
Revolut homepage January2017

Lai sasniegtu savu mērķi nodrošināt cilvēkiem labāku kontroli un pārredzamību pār viņu dzīves finanšu jomu, Revolut paziņoja par savas jaunās abonementu funkcijas ieviešanu; tas ir vienkāršs veids, kā vienuviet izsekot visus abonementus, tiešos debetus un atkārtotos maksājumus.

Jaunā abonēšanas funkcija ļauj Revolut klientiem Latvijā redzēt, cik daudz naudas viņi tērē katram plānotajam maksājumam un katram atsevišķam tirgotājam, kā arī ātri bloķēt maksājumus, neradot grūtības, kas saistītas ar tirgotāju tīmekļa vietnes apmeklēšanu.

Vienots pārskats par visiem abonementiem nozīmē, ka Revolut klienti var viegli pamanīt visus novecojušos vai nevajadzīgos abonementus un bloķēt tos ar pieskārienu — ietaupot naudu un nodrošinot to, ka nekad nav jāuztraucas par pārtēriņu. Ja viņi pārdomās, lietotnē tikpat viegli atkal varēs abonementu atbloķēt.

Pirms plānoto maksājumu uzsākšanas klientisaņems paziņojumu, kas ļaus pilnībā kontrolēt to, kur paliek viņu nauda, ​​un nodrošināt lielākas iespējas pārraudzīt atlikumu. Paziņojums tiks saņemts arī tad, ja kontā nebūs pietiekami daudz naudas, lai segtu plānoto maksājumu, tāpēc jums būs pietiekami daudz laika, lai papildinātu kontu vai bloķētu maksājumu.

Revolut nesen ir izlaidis jaunu produktu kopumu, lai klientiem nodrošinātu labāku kontroli un izdevumu pilnīgu pārredzamību, tostarp ir uzlabotas budžeta plānošanas iespējas un ieviesti noderīgi analīzes rīki. Drīzumā Revolut izlaidīs vēl vairāk funkciju, kas izstrādātas, lai palīdzētu klientiem nepārsniegt savas finanšu iespējas, piemēram, iespēju saņemt paziņojumu, izmēģinājuma periodam tuvojoties beigām, lai varētu izlemt, vai klients vēlas turpināt izmantot plānoto maksājumu vai to bloķēt.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…