Sākums Jaunumi Wolt uzsāk ātrās pārtikas preču piegādes uz mājām un birojiem

Wolt uzsāk ātrās pārtikas preču piegādes uz mājām un birojiem

2 minūtes lasīšanai
wolt logo

Ēdienu piegādes uzņēmums Wolt Rīgā ir sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu – ātrās pārtikas preču piegādes uz mājām un birojiem. Pārtikas preču piegādes laiks ir no 30 minūtēm līdz 1 stundai. Wolt vadītāja Baltijā Līsa Ristala atzīst, ka koronavīrusa uzliesmojums paātrināja uzņēmuma plānus par vairākiem mēnešiem.

“Pārtikas preču piegādes jau agrāk bija uzņēmuma plānos, taču Covid-19 paātrināja šo plānu izpildi par vairākiem mēnešiem. Tas piedāvā cilvēkiem vienkāršu veidu, kā ievērot sociālo distancēšanos, un atbalsta attālināto darbu no mājām. Izmēģinājām ātrās pārtikas produktu piegādes šopavasar un redzējām, ka ir liels pieprasījums ikdienas pārtikas preču piegādei uz mājām, kas tiek nodrošinātas mazāk nekā stundas laikā.  Pieprasījumam ir tendence pieaugt, un tāpēc mēs noteikti paplašināsim sadarbības partneru skaitu un pārtikas preču piedāvājumu,” saka Wolt vadītāja Baltijā Līsa Ristala.

Pārtikas preču piegādi Wolt platformā šobrīd jau ir iespējams veikt no vairāk nekā 20 ražotnēm un tirdzniecības vietām. To skaits tuvākajā laikā turpinās palielināties, tāpat kā pastāvīgi tiks papildināts piedāvāto pārtikas produktu klāsts. Jau šobrīd Wolt platformā ir iespējams uz mājām vai biroju ātri pasūtīt visdažādākos pārtikas produktus un našķus no Orkla Latvija, bioloģiskos lauksaimniecības produktus no Bioveikals.lv, augstas kvalitātes gaļas produktus un kulināriju no Lauku Baudas, lieliskus gastronomijas izstrādājumus no Lage, Caviar d’Eden kaviāru, Home of Ice Cream saldējumu, maizi un maizes produktus no Salas maizes, kā arī ikdienas pārtikas preces no veikaliem LaTS.

Pārtikas preču piegāde Wolt platformā notiek pēc tādiem pašiem principiem, kā ēdienu piegāde un ir viens no efektīviem risinājumiem, kā ievērot sociālo distancēšanos un mazināt Covid-19 tālāku izplatību. Wolt platformas piedāvātie risinājumi mazina cilvēku tiešo kontaktu iespējamību, nodrošinot klientu, kurjerpatneru, tirdzniecības vietu un restorānu darbinieku drošību.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…