16. jūlijs, 2020

Revolut Junior tagad ir pieejams standarta plānā

revolut junior
Bērniem un pusaudžiem pēc iespējas agrāk jāiegūst zināšanas par naudu. Kurš gan tās labāk nodos, ja ne jūs? Junior, kas tagad pieejama standarta plānā, ir drošs un vienkāršs veids, kā un aizbildņi var bērniem iemācīt vērtīgas finanšu prasmes visai dzīvei

Kas ir Revolut Junior?

Revolut Junior ir 7–17 gadus veciem bērniem un jauniešiem paredzēts Revolut konts. Tas viņiem ļauj patstāvīgi pārvaldīt savu naudu un apgūt svarīgas finanšu prasmes, taču papildu drošībai un sirdsmieram šī konta īpašumtiesības un kontrole ir jūsu rokās.

Mūsu mērķis ir sniegt jums rīkus, kas palīdzēs jauniešiem orientēties nereti sarežģītajā personīgo finanšu pasaulē. Ar Revolut Junior konta un jūsu palīdzību viņi spēs izveidot pārdomātas naudas pārvaldības paradumus un iegūs svarīgas prasmes visam mūžam. Tādējādi jūs kopā mācīsities prasmīgāk rīkoties ar naudu.

Veiciet atjauninājumu, lai iegūtu pilnīgu pieredzi.

Jauniniet savu plānu uz vai Metal un atbloķējiet visas Junior iespējas. Piekļūstiet tādām funkcijām kā iknedēļas pārskaitījumi, uzdevumu un darbu pārvaldība, kā arī citām plānotajām iespējām. Protams, jums patiks arī visas papildu priekšrocības, ko piedāvā mūsu Premium vai Metal .

Kā izveidot kontu

Junior konta izveidošana ir vienkārša.

  1. Atveriet lietotni un sākuma ekrānā atveriet cilni Junior.
  2. Ievadiet informāciju par bērnu vai pusaudzi, kurš būs konta lietotājs.
  3. Pasūtiet Revolut Junior karti (tiek piemērota piegādes maksa).
  4. Pievienojiet Revolut Junior kartei naudu no sava konta
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.