16. jūlijs, 2020

Revolut Junior tagad ir pieejams standarta plānā

revolut junior
Bērniem un pusaudžiem pēc iespējas agrāk jāiegūst zināšanas par naudu. Kurš gan tās labāk nodos, ja ne jūs? Junior, kas tagad pieejama standarta plānā, ir drošs un vienkāršs veids, kā un aizbildņi var bērniem iemācīt vērtīgas finanšu prasmes visai dzīvei

Kas ir  Junior?

 Junior ir 7–17 gadus veciem bērniem un jauniešiem paredzēts Revolut konts. Tas viņiem ļauj patstāvīgi pārvaldīt savu naudu un apgūt svarīgas finanšu prasmes, taču papildu drošībai un sirdsmieram šī konta īpašumtiesības un kontrole ir jūsu rokās.

Mūsu mērķis ir sniegt jums rīkus, kas palīdzēs jauniešiem orientēties nereti sarežģītajā personīgo finanšu pasaulē. Ar  Junior konta un jūsu palīdzību viņi spēs izveidot pārdomātas naudas pārvaldības paradumus un iegūs svarīgas prasmes visam mūžam. Tādējādi jūs kopā mācīsities prasmīgāk rīkoties ar naudu.

Veiciet atjauninājumu, lai iegūtu pilnīgu pieredzi.

Jauniniet savu plānu uz Premium vai Metal un atbloķējiet visas Junior iespējas. Piekļūstiet tādām funkcijām kā iknedēļas pārskaitījumi, uzdevumu un darbu pārvaldība, kā arī citām plānotajām iespējām. Protams, jums patiks arī visas papildu priekšrocības, ko piedāvā mūsu Premium vai Metal plāns.

Kā izveidot kontu

Junior konta izveidošana ir vienkārša.

 1. Atveriet lietotni un sākuma ekrānā atveriet cilni Junior.
 2. Ievadiet informāciju par bērnu vai pusaudzi, kurš būs konta lietotājs.
 3. Pasūtiet  Junior karti (tiek piemērota piegādes maksa).
 4. Pievienojiet  Junior kartei naudu no sava konta
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda