Sākums Jaunumi Revolut savai tirdzniecības platformai Latvijā pievieno Eiropas biržas akcijas

Revolut savai tirdzniecības platformai Latvijā pievieno Eiropas biržas akcijas

2 minūtes lasīšanai
revolut akcijas tirdznieciba 51329389

Revolut savam ieguldījumu piedāvājumam Latvijā pievienoja vairāk nekā 70 Eiropā kotētu uzņēmumu akcijas. Investīciju pakalpojumus EEZ sniedz Revolut Securities Europe UAB (Revolut).

Izmantojot Revolut, investīcijas Eiropas biržā kotētajos uzņēmumos ir pieejamas ar minimālo ieguldījumu summu tikai 1 EUR apmērā. Tirdzniecība būs bez komisijas maksas abonētā plāna noteiktā limita ietvaros.

Šis ir vēl viens solis, ko Revolut veic, lai piedāvātu klientiem elastīgu veidu, kā dažādot savus ieguldījumus. Piekļūstot vairāk nekā 70 Eiropas biržas sarakstā iekļautajām akcijām, vairāk nekā 2200 ASV tirgotu uzņēmumu un vairāk nekā 150 biržā tirgoto fondu (ETF) lietotāji var pārbaudīt savu ieguldījumu ienesīgumu reāllaikā, izmantojot tiešsaistes uzraudzības sarakstus, tirdzniecības diagrammas un tirgus ziņas — tas viss pieejams lietotnē Revolut.

Revolut klienti tagad var iestatīt arī periodiskos pirkumus. Tas ļauj iegādāties akcijas/ETF iepriekš noteiktā laikā un biežumā — katru dienu, nedēļu vai mēnesi. Periodiskie pirkumi var palīdzēt investoriem samazināt īstermiņa cenu nepastāvības ietekmi un dot viņiem iespēju ieguldīt regulāri.

Rolands Juteika, Turības un Tirdzniecības nodaļas vadītājs (EEZ): “Mēs turpinām padarīt ieguldījumus pieejamākus ikvienam, sākot pievienot mūsu tirdzniecības platformai dažus no lielākajiem Eiropas biržu sarakstos iekļautajiem uzņēmumiem. Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt ērtu piekļuvi uzņēmumiem, kas ir viņiem tuvāki. No Adidas līdz Zalando — mūsu klienti tagad var ieguldīt Eiropā labi atpazīstamu uzņēmumu akcijās, un mēs drīzumā šo sarakstu paplašināsim vēl vairāk.

Drīzumā būs pieejams plašs citu ieguldījumu produktu klāsts, tostarp Robo digitālās padomu platformas pakalpojumi, kopfondi, obligācijas un sarežģītāka tirdzniecības platforma pieredzējušiem tirgotājiem.”

Atkarībā no plāna klienti mēnesī var veikt 1 (Standard), 3 (Plus), 5 (Premium) vai 10 (Metal un Ultra) darījumus bez komisijas maksas. Kad bezmaksas limits ir pārsniegts, tiks piemērota mainīgā maksa par katru darījumu 0,25% (0,12% Ultra), min. 1 EUR apmērā. Revolut piemēro arī glabāšanas maksu 0,12% apmērā gadā no lietotāja aktīvu tirgus vērtības, ko iekasē katru mēnesi.

Klientiem pirms jebkāda ieguldījumu lēmuma pieņemšanas ir jāpārskata attiecīgie riski Revolut risku apraksta dokumentā, kas pieejams tīmekļa vietnē. Revolut Securities Europe UAB ir Lietuvas Bankas pilnvarota un regulēta ieguldījumu sabiedrība.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…