5. janvāris, 2021

Samsung ievieš SmartThings lietotnes Find funkciju

samsung smartthings

Electronics ir laidis klajā SmartThings lietotnes Find papildinājumu, kas ļauj ātri un efektīvi noteikt Samsung ierīču atrašanās vietu. Atsaucoties uz lielo pieprasījumu Lielbritānijā, ASV un Korejā, Find funkcija tagad pieejama visā pasaulē, tostarp arī Latvijā.

Reģistrējoties lietotnē, ar pāris klikšķu palīdzību var atrast ne tikai nozaudētus telefonus un planšetdatorus, bet arī ar tiem savienotās viedierīces – viedtālruņus, austiņas un citas. “Lai kāda būtu situācija – telefons aizkritis aiz dīvāna, pazudusi viena no divām bezvadu austiņām vai novietots tik drošā vietā, ka to vairs nav iespējams atrast – SmartThings lietotnes Find funkcija palīdzēs viedierīces vienmēr turēt sev tuvumā,” norāda Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs Māris Ķikāns. Šo funkciju ir iespējams izmantot Samsung viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas darbojas ar Android 8 vai jaunāku operētājsistēmu.

Ar lietotnes palīdzību ir iespējams noteikt viedierīču atrašanās vietu pat tad, ja tās atrodas bezsaistes režīmā. Tādējādi arī citi SmartThings Find lietotāji var drošā veidā palīdzēt atrast nozaudētās viedierīces. Ja ierīce 30 minūtes ir bijusi bezsaistē, tā izsūta BLE signālu, ko iespējams uztvert arī no citām ierīcēm. Tādēļ, ja, piemēram, austiņas lietotnē tiek piereģistrētas kā nozaudētas, jebkurš tuvumā esošais Samsung viedtālrunis vai planšetdators, kurš arī izmanto lietotni, var uztvert signālu un automātiski ziņot īpašniekam par nozaudēto austiņu atrašanās vietu. Visa pieejamā informācija ir šifrēta un trešajām pusēm neizpaužama, tādēļ ierīces atrašanās vieta tiks paziņota tikai tās īpašniekam.

Atrašanās vietu palīdzēs noteikt norādes kartē un iespēja “iezvanīt” savu ierīci. Šim nolūkam SmartThings Find izmanto Bluetooth Low Energy (BLE) un Ultra-wideband (UWB) sistēmu. UWB funkcija ir pieejama Note20 Ultra un Galaxy Z Fold 2 viedtālruņiem. Atliek vien lietotnē atzīmēt nozaudēto ierīci, un viedtālrunis kartē norādīs precīzu tās atrašanās vietu. Tiek piedāvāta iespēja izvēlēties “iezvanīt” viedierīci vai izvēlēties uz AR balstīto Search Nearby jeb netālu esošās meklēšanas funkciju, kas precīzi parādīs, kur atrodas nozaudētā vai nezināmā vietā noliktā viedierīce.

SmartThings Find visā pasaulē pieejama Samsung viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas darbojas ar Android 8 vai jaunāku operētājsistēmu. Šogad Samsung plāno ieviest arī šīs funkcijas papildinājumus, kas dos iespēju noteikt atrašanās vietu ne tikai Samsung Galaxy, bet arī citām viedierīcēm.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda