4. janvāris, 2021

Bitcoin sasniedz jaunu vērtības rekordu

bitcoin

Mazāk nekā gada laikā kriptovalūtas “” vērtība pieauga teju par piecām reizēm. Eksperti brīdina, ka šīs kriptovalūtas kursa vērtība jau tuvākajā laikā piedzīvos kritumu.

Svētdien, 3. janvārī “Bitcoin” cena pirmo reizi vēsturē pārsniedza 34 tūkstošu dolāru atzīmi. Salīdzinot ar 2020. gada sākumu, kriptovalūtas vērtība ir pieaugusi par piecām reizēm, jo pērno gadu “Bitcoin” iesāka ar 7000 dolāru lielu vērtību.

Tiek norādīts, ka bitkoina vērtība šī gada pirmajā tirdzniecības sesijā palielinājās par 12%, līdz ar to 2. janvāra vakarā pirmo reizi tika pārsniegta 33 tūkstošu dolāru atzīme, bet dienu vēlāk – jau 34 tūkstoši dolāru.

Bitkoina vērtība sāka pieaugt pagājušā gada martā, kad koronavīrusa izraisītās pandēmijas dēļ sākās ekonomiskā krīze. Īpaši strauji bitkoina vērtība sāka pieaugt oktobra beigās, kad maksājumu ” paziņoja par gatavību strādāt arī ar kriptovalūtām un to, ka no 2021. gada pieņems kriptovalūtas kā pilnvērtīgu maksāšanas līdzekli.

Decembra vidu “Bitcoin” vērtība pirmo reizi pārsniedza 20 tūkstošus dolāru. Pirmo reizi šādai vērtībai “Bitcoin” pietuvojās 2017. gadā.

Eksperti uzskata, ka tuvākajā laikā varētu notikt kriptovalūtas kursa korekcija. Kā vēsta biznesa izdevuma “” amerikāņu versija, atsaucoties uz “Token Metrics” analītiķiem, bitkoins jau tuvākajā laikā var zaudēt lielāko daļu savas vērtības un nostiprināties pie 14 tūkstošu dolāru atzīmes.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.