Sākums Jaunumi Samsung izlaiž īpaši lielu 98 collu QLED televizoru

Samsung izlaiž īpaši lielu 98 collu QLED televizoru

3 minūtes lasīšanai
QLED Q80C

Samsung izlaiž jaunu QLED televizoru, kura izmērs ir 98 collas. QLED Q80C televizors paplašinās uzņēmuma ražoto augstākās kvalitātes televizoru klāstu, nodrošinot vēl unikālāku izvēli attēla un dizaina īpašībām.

“Pēdējos gados esam novērojuši patērētāju pieaugošo vēlmi pēc lielākiem ekrāniem. Esam apņēmušies nodrošināt izcilus produktus, kas uzlabos mūsu patērētāju dzīvi un apmierinās viņu vajadzības. Tāpēc šis jaunais, lielizmēra televizors ir lielisks papildinājums mūsu QLED modeļu klāstam. Tas nodrošinās īpaši aizraujošu pieredzi, neatkarīgi no satura, kuru skatīsieties – jutīsieties tā, it kā atrastos notikumu epicentrā. Pateicoties revolucionārai tehnoloģijai, ko papildina lieliskas partnerības ar dažādiem satura nodrošinātājiem, mēs veidojam izklaides pasauli un paspilgtinām katru pieredzi,” uzsver Samsung produktu treneris Eduards Krumovics.

98 collu unikālais QLED Q80C televizors

Televizorā iestrādāts Neural Quantum 4K procesors, kas izmanto mākslīgā intelekta tehnoloģiju. Tas ļauj uzlabot attēlā kvalitāti arī īpaši lielā ekrānā, pastiprinot satura dziļumu un asumu. Apvienojiet to ar Quantum HDR+ tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu melnās krāsas un spilgtuma veiktspēju, visas ekrānā redzamās detaļas būs skaidrākas. Ar Quantum Dot 100% krāsu vērtību skatītājiem ir iespēja baudīt arī spilgtākās ainas izcilos toņos. Turklāt, tikai Samsung televizoru ekrānos iespējams saturu vērot dinamiskās, autentiskās krāsās, ko verificējis arī starptautiskais PANTONE krāsu institūts. Televizorā pieejams arī EyeComfort režīms, kuru aktivizējot tiks mazināta slodze uz acīm un, balstoties uz ārējiem faktoriem, automātiski pielāgots ekrāna spilgtums un toņi. Tāpat tiks samazināts zilās gaismas līmenis, padarot attēla krāsas siltākas un mazinot diskomfortu acīm. Tāpēc arī vēlos vakaros patīkami varēs baudīt izvēlēto saturu.

Q80C SuperSlim dizains lieliski un nemanāmi iederēsies ikvienas mājas interjerā – tā rāmis ir īpaši plāns un ieturēts minimālisma stilā. Ieskaujoša pieredze nav pilnīga bez lieliskas skaņas, un, neskatoties uz televizora SuperSlim dizainu, tā skaņa būs visaugstākajā kvalitātē. Televizorā ir iebūvēta Dolby Atmos skaņas sistēma, kas nodrošina izcilu kvalitāti, ļaujot skatītājiem izbaudīt iecienītākos šovus 3D kinematogrāfiskā skaņā. Samsung Object Tracking Sound Lite tehnoloģija ļaus izbaudīt vissīkākās nianses katrā ainā ar reālistisku skaņu, kas sekos līdzi katrai kustībai ekrānā. Pievienojot televizoram Samsung Soundbar skaņas joslu, tiks aktivizēta Q-Symphony tehnoloģija, kas ļaus televizora un Soundbar skaļruņiem darboties kopā, nevainojamā harmonijā. Tas nozīmē, ka viss saturs būs baudāms izcilā augstākās kvalitātes 360 grādu skaņā.

Jaunais Samsung Q80C televizors jau ir pieejams iepriekšpārdošanā Samsung.com. Vietējā tirgū tas būs pieejams sākot no 22. jūlija un to varēs iegādāties pie mazumtirdzniecības partneriem vai Samsung.com.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…